Sizleri Bodrum’un ve Mandarin Oriental’in sunduğu etkinlikleri keşfe davet ediyoruz.

Ortadoğu’nun En Gözde Oteli Mandarin Oriental, Bodrum Oldu

Araştırma şirketi New World Wealth tarafından yayınlanan 2017 Küresel Servet Raporu kapsamında dünyanın en zenginlerinin favori destinasyonları değerlendirildi. Ortadoğu’nun en gözde otel listesinde Mandarin Oriental, Bodrum birinci oldu.

Detaylı bilgi için, +90 252 311 18 88 numaralı telefondan İletişim Departmanı ile görüşebilirsiniz.

Mandarin Oriental, Bodrum’da Kişisel Asistan Hizmeti

Kişisel Asistanlarımız tüm ihtiyaç ve isteklerinizi profesyonel bir anlayışla gerçekleştirmekten mutluluk duyacaktır. Mandarin Oriental’ın üstün hizmet anlayışıyla eşsiz bir deneyim yaşayarak kendinizi şımartabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bize 0 252 311 18 88’den ulaşabilirsiniz.

Condé Nast Traveller Readers’ Travel Awards

Mandarin Oriental, Bodrum, dünyanın en prestijli seyahat ve yaşam stili dergisi Condé Nast Traveller okurlarının seçimiyle belirlenen 2016 Condé Nast Traveller Okuyucu Ödülleri'nde; Avrupa, Türkiye ve Rusya’nın en iyi otelleri listesinde dokuncu sırada yer alarak Türkiye’den seçilen tek otel oldu.

Detaylı bilgi için, +90 252 311 18 88 numaralı telefon aracılığı ile İletişim Departmanı ile görüşebilirsiniz.

LEED Altin Sertifika Ödülü

Mandarin Oriental, Bodrum, dünyaca ünlü U.S. Green Building Council (Amerikan Yeşil Binalar Konseyi) tarafından, Yeni İnşa Edilen Bina dalinda LEED (Enerji ve Çevre Dostu Tasarımlarda Liderlik) Gold Sertifikası aldı. Hem planlama, inşa, ve işletmesiyle yeşil, çevre dostu bir otel olduğunu hem de lüks bir resort otel olarak sağlıklı ve sürdürülebilir bir gelecek için kararlılığını kanıtladı.

Detaylı bilgi için için +90 (252) 311 28 88 numaralı telefonu arayabilir veya mobod-reservations@mohg.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Robb Report

Mandarin Oriental, Bodrum, Robb Report’un Best of the Best 2015 ödül töreninde Seyahatler: Oteller & Sahil Otelleri kategorisinde ödül kazandı.

Detaylı bilgi için, +90 252 311 18 88 numaralı telefon aracılığı ile İletişim Departmanı ile görüşebilirsiniz.