Dinlendirici bir akşamüzeri veya adrenalin dolu bir macera yaşayın. Su sporlarından arkanıza yaslanıp dinlenebileceğiniz koltuklara kadar tüm olanaklarımız mükemmel bir gün geçirmeniz için.

Plajlar

Konuklarımızın keyifli zaman geçirebileceği iki güzel plajımız olduğu için çok şanslıyız. Blue Beach, otelin başlıca özel plajıdır. Sakin Ege Denizi'ne bakan plaj, özel kabanalar ile salata, burger, suşi ve sashimi gibi hafif yemek çeşitlerinin sunulduğu Beach Bar gibi lüks dokunuşlarla geliştirilmiş büyüleyici bir ortam sunar.

Yüzme havuzları

Resortun etrafında özel bir çocuk havuzu dahil, çeşitli boyutlarda dört açık havuzumuz bulunmaktadır. Ek olarak, Spada kapalı havuz vardır.

Spor

Mükemmel Su Sporları merkezimiz Cennet Koyu manzaralıdır. Tüplü dalış, parasailing, balıkçılık, su kayağı, kürek sörfü ve jet ski kiralama sunulan aktiviteler arasındadır.

Karada ise tenis kortumuz, basketbol sahamız ve ayrıca Cennet Koyu'nu çevreleyen koşu parkurumuz mevcuttur. Ayrıca tenis dersleri, yoga sınıfları, Pilates seansları ve yakındaki Championship golf sahasının kullanımını da sunuyoruz.

Alışveriş ve Turlar

İster helikopterde ister geleneksel Türk guletlerinde kıyı şeridini kapsayan lüks turlar yapılabilir. Popüler gulet turumuz öğle yemekli günlük tur olarak düzenlenebilir ve yaklaşık 8 saat sürer. Alışverişi seven konuklarımız için lobinin yanında lüks bir alışveriş pasajı bulunmaktadır. Birçok butiğin yer aldığı Resort Store'da, dünyaca ünlü markalardan özenle seçilmiş ürünlerin sunulduğu Brandroom bulunuyor.