İki kulvarlı yüzme havuzu ve tam donanımlı spor merkezimiz, formunuzu korumanız için çeşitli seçenekler sunuyor.

Spor Merkezi

Spor merkezimiz, sağlıklı yaşam hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak sonuç odaklı, modern ekipmanlarla donatılmıştır. Salonumuzda koşu bantları, kondisyon bisikletleri, kürek ekipmanları ve kardiyo bisikletlerinden oluşan kuvvet ve kardiyo ekipmanlarının yanı sıra Kinesis Duvarı ve Reformer Pilates ekipmanları da yer alır.

Ruben Tabares Wellness ile Kişisel Antrenman

Sezon boyunca kişiselleştirilmiş ve odaklı sağlıklı yaşam ve beslenme programları sunacak olan kuvvet geliştirme koçu Ruben Tabares'i konuklarımızla bir araya getiriyoruz.

Dünyaca tanınan seçkin kişisel antrenör, kuvvet geliştirme koçu ve beslenme uzmanı Tabares, her bir danışanın atletik kabiliyetini geliştirmek ve kişisel gelişim ile hedefleri temel alan bir yaşam stili değişikliğine gitmek için gerekli olan araçları sağlamak konusunda uzmanlaşmıştır. Konuklar, Tabares tarafından özenle hazırlanan birçok etkili program arasından tercih yapabilirler. Her bir program, öncelikle fiziksel değerlendirme ile başlar ve yoğun bir antrenman planı, beslenme ile ilgili danışmanlık ve kişiye özel bakım masajlarıyla devam eder.

Yüzme Havuzları

Sahil otelimizde biri aileler içi ayrılmış olan dört adet açık havuz bulunur. Ayrıca Spor ve Sağlıklı Yaşam merkezimizde 26 metre uzunluğunda bir de tur havuzu yer alır.

Dersler

Tüm hafta egzersize yönelik çeşitli dersler verilir. Derslerimiz her seviyeden ve beceri düzeyinden konuklar için yoga ve mat üzerinde Pilates gibi sınıflardan oluşmaktadır. Haftalık ders programları Spa merkezimizin resepsiyonundan alınabilir.

Sağlıklı Yaşam Programları

Her şeyden önce konuklarımızın sağlığını düşünen otelimizde, detoks, spor ve spiritüel sağlık odaklı çeşitli sağlık ve bakım hizmetleri sunulur.

Shaolin geleneğinde öğrenci ve eğitmen olarak 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Master Hu, konuklara Shaolin kültürü geleneğinin bazı yönlerine dair derinlemesine ve özgün bir deneyim sunmak için tesisimizde olacak. Konuklar, Master Hu tarafından çay ve yiyeceklerin insan bedeni ve zihni üzerindeki gücü üzerine düzenlenen atölyeler ve derslerin yanı sıra günlük King Fu, Qi Gong, Tai Chi Chuan dövüş sanatları ile Meditasyon derslerine katılabilirler. Buradaki tek amaç, konukların zihinsel ve ruhsal dengesini huzura ve doğal bir ortama kavuşturmaktır.

Pedi:Mani:Cure Studio by Bastien Gonzalez

Bastien Gonzalez, benzersiz yaklaşımı ve profesyonel uzmanlığı ile uluslararası alanda tanınan bir Fransız podiatri uzmanıdır. Fransız kozmetoloji uzmanlarıyla birlikte, yeniliklerden yararlanarak sağlık ve güzelliğin temelinde yatan ayak, tırnak ve eller için özel bakımlar tasarlayıp geliştirmiştir. Bu bakımlarda, doğal malzemeler ve özlerden elde edilen etkili formüller kullanılır.

Kuaför Salonu

Uzman stilistlerden oluşan ekibimizin muhteşem saç tasarımlarıyla stilinizi ve güzelliğinizi ortaya çıkarın. Saf lüks ve rahatlama hissi düşünülerek tasarlanan kuaför salonumuz; fön, saç tasarımı, kesim, renk hizmetleri ve ağda gibi birçok güzellik ve kuaför hizmeti sunar.

Su Sporları

Su Sporları Merkezi’nde tüplü dalış, su sporları, parasailing ve balıkçılık gibi çeşitli su aktiviteleri sunulur.

Tenis ve Basketbol

Her türlü hava koşulunda kullanılabilen 2 tenis kortunun yanı sıra, bir basketbol sahası da konuklarımızın hizmetine sunulur. Ek olarak, istek üzerine özel tenis dersleri de verilir.

Koşu

Konuklarımız, Cennet Koyu çevresinde uzanan özel olarak tasarlanmış koşu parkurunda keyifli bir spor deneyimi yaşayabilir.

Aktiviteler

Danışmamız, bölgede yapılabilecek çeşitli aktiviteler hakkında size bilgi vermekten memnun olacaktır. Görülecek pek çok cazip yerin ve yapılacak çeşitli etkinliklerin bulunduğu bir bölgede kurulan otelimizde, istek üzerine helikopter turları ve gületle gezintiler gibi ilgi çekici aktiviteler düzenlenebilmektedir.

SPOR MERKEZİ BİLGİLERİ

REZERVASYONLAR

(0252) 311 28 82
mobod-spa@mohg.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

08:00 - 20:00 (Günlük)
Otel konukları için 24 saat