İki kulvarlı yüzme havuzu ve tam donanımlı spor merkezimiz, formunuzu korumanız için çeşitli seçenekler sunuyor.

Spor Merkezi

Spor merkezimiz, sağlıklı yaşam hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak sonuç odaklı, modern ekipmanlarla donatılmıştır. Salonumuzda koşu bantları, kondisyon bisikletleri, kürek ekipmanları ve kardiyo bisikletlerinden oluşan kuvvet ve kardiyo aletleri ile Kinesis Duvarı yer alır.

Kişisel Antrenman

Biraz motivasyona ihtiyaç duyuyorsanız veya yalnızca size özel bir spor programı hazırlaması için bir uzmanla çalışmak istiyorsanız kişisel antrenörlerimiz istek üzerine hizmetinize hazırdır.

Yüzme Havuzları

Sahil otelimizde biri aileler içi ayrılmış olan dört adet açık havuz bulunur. Ayrıca Spor ve Sağlıklı Yaşam merkezimizde 26 metre uzunluğunda bir de tur havuzu yer alır.

Dersler

Tüm hafta egzersize yönelik çeşitli dersler verilir. Derslerimiz her seviyeden ve beceri düzeyinden konuklar için yoga ve mat üzerinde Pilates gibi sınıflardan oluşmaktadır. Haftalık ders programları Spa merkezimizin resepsiyonundan alınabilir.

Sağlıklı Yaşam Programları

Her şeyden önce konuklarımızın sağlığını düşünen otelimizde, detoks, spor ve spiritüel sağlık odaklı çeşitli sağlık ve bakım hizmetleri sunulur.

Su Sporları

Su Sporları Merkezi’nde tüplü dalış, su sporları, parasailing ve balıkçılık gibi çeşitli su aktiviteleri sunulur.

Tenis ve Basketbol

Her türlü hava koşulunda kullanılabilen 2 tenis kortunun yanı sıra, bir basketbol sahası da konuklarımızın hizmetine sunulur. Ek olarak, istek üzerine özel tenis dersleri de verilir.

Koşu

Konuklarımız, Cennet Koyu çevresinde uzanan özel olarak tasarlanmış koşu parkurunda keyifli bir spor deneyimi yaşayabilir.

Aktiviteler

Danışmamız, bölgede yapılabilecek çeşitli aktiviteler hakkında size bilgi vermekten memnun olacaktır. Görülecek pek çok cazip yerin ve yapılacak çeşitli etkinliklerin bulunduğu bir bölgede kurulan otelimizde, istek üzerine helikopter turları ve gületle gezintiler gibi ilgi çekici aktiviteler düzenlenebilmektedir.

SPOR MERKEZİ BİLGİLERİ

REZERVASYONLAR

(0252) 311 28 82
mobod-spa@mohg.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

08:00 - 20:00 (Günlük)
Otel konukları için 24 saat