download brochure
Eksiksiz spa teklifleri için lütfen spa broşürümüzü indirin.

Dinlendirici ve canlandırıcı bakımlar

Mandarin Oriental'ın ödüllü özel bakımlarından türünün tek örneği olan yerel terapiler ve geçmişi yüzlerce yıl öncesine uzanan hamam deneyimlerine, çeşitli terapiler arasından seçim yaparak bedeni, zihni ve ruhu dönüştüren bütünsel bir yolculuğa çıkın.

Mandarin Oriental İmza Spa Terapileri

SÜRE 1 h 50 m
FİYAT 945 TL
Mandarin Oriental’ın imza spa terapileri, konukların her gün daha fazla özlem duyduğu basit, etkili ve özgün spa deneyimine farklı bir bakış açısı sunmak için özel olarak geliştirilmiştir. Geleneksel Çin Tıbbı (TCM) uzmanları ve tanınmış Aromaterapistlere danışılarak geliştirilen her bir imza terapisi, doğuya özgü meridyen masajının güçlü etkisini özel karışımlı bitki yağlarının iyileştirici özellikleriyle bir arada sunan ve Mandarin Oriental için özel olarak oluşturulan rahatlatıcı, ellerle yapılan vücut masajı ritüelinden oluşur. Her bir bakım seansı kişinin kendine özgü ve güncel sağlık durumunun belirlenmesi için özel terapist danışmanlığı ile başlar. Bakım seansı ve yağlar,vücut, akıl ve ruha mükemmel bir uyum kazandıracak şekilde kişiye özel olarak belirlenir. Konuklara ayrıca programın avantajlarından evde yararlanmayı sürdürmeleri için beslenme ve egzersiz danışmanlığı sunulur.

Doğuya Özgü Uyum

SÜRE 1 h 50 m
FİYAT 1.560 TL
Dört elin muhteşem bir ahenk içinde çalıştığı bu unutulmaz deneyim, duyularınızın birbiriyle barışmasını sağlayacak. Arındırıcı sularda ayak banyosuyla başlayan bakım seansı, sadece ayağınızı yumuşak ve esnek hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda zihninizi dinlendirir. Ayak banyosunun ardından, iki terapistin zaman ve devinimle uyumlu masajı başlar. İlk olarak, derinizi yumuşatan ve yenileyen sıcak bir kese ve ardından vücudunuza denge kazandıran ahenkli bir masaj sunulur. Eş zamanlı baş ve ayak masajını içeren bakım seansı zihninizi dinginleştirir, bedeninize enerji verir ve cildinize egzotik bir canlılık kazandırır.

Time Rituals™

SÜRE 1 h 50 m / 2 h 50 m
FİYAT 855 / 1.320 TL
Mandarin Oriental’ın kişiye özel "Time Rituals" konsepti, konukları özel bakım seansları yerine zamana odaklanmaya teşvik ederek, kendilerine özgü gereksinimlerinin mükemmel bir şekilde karşılanmasını sağlar. Her bir "Time Ritual", rahatlatıcı ayak ritüeliyle başlar ve doğal denge halinizi size geri kazandırmak üzere tasarlanmıştır.

Ege'nin Huzuru

SÜRE 3 h
FİYAT 1410 TL
Kronik kas kasılmalarını ve duygusal stresi azaltan mükemmel bir seans. Seans, cildi ölü hücrelerden arındırmak ve beslemek için zeytin çekirdeği masajı ve doğal yeşil kil maskesiyle başlar. Vücudunuza karışık aromaterapi yağlarıyla masaj yapılır ve kronik kas kasılmalarını gidermek için sıcak taşlar kullanılır. Bu sayede vücudunuzdaki yaşamsal enerji noktaları ve çakralar açılır. Ege'nin ve tatilin huzurunu cildinizde tam anlamıyla hissetmek için bu muhteşem deneyimi size özel bir aromaterapi yüz bakımıyla sonlandırın.

Ayurveda ile İyileşme

SÜRE 2 h
FİYAT 990 TL
Gerçek huzur hissini keşfetmek için kendinizi eski Hint geleneklerine bırakın. Yolculuğunuz, doğal Hint bitkileri kullanılan ve dosha dengeleyen bir masaj ile başlayacak. Bu sayede cildiniz, vücudun ve zihnin sağlıklı dengesi için hazır olacak. Abhyanga Vücut Masajı, enerji toplamanıza ve yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olacak. Ardından yaptıracağınız eski Hint Tarzı Baş Masajı ise başınızdaki ve boynunuzdaki enerji merkezleri yoluyla bu bölgelerde biriken gerginlikten kurtulmanızı sağlayacak.

Akdeniz Seyahati

SÜRE 1 h 50 m
FİYAT 945 TL
İnce çekilmiş zeytinyağı ve zeytin çekirdeği masajı ile başlayan gerçek Ege Hamamı deneyimi, vücudu besleyen yerel çam çiçeği balıyla hazırlanan bir maske uygulanmasıyla devam eder. Maske cildinizi derinlemesine nemlendirirken, soğuk presle uygulanan besleyici badem yağıyla gerçekleştirilen ayak veya baş masajı, gündelik hayatın stresinden arınmanıza yardımcı olur. Konuklarımız daha sonra aromaterapi yağlarıyla uygulanan geleneksel köpük masajı ve hafif esneme egzersizleriyle gerçek bir rahatlık, canlılık ve detoks sağlayan Signature Oriental Essence Masaja hazırlanırlar. Bu yolculukta her bir konuğumuza kişiye özel Mandarin Oriental hamam hediye seti sunulur ve her seansın sonunda konuklara yerel çaylar ve taze meyveler ikram edilir.

Kutsal Tayland Ritüeli

SÜRE 2 h 20 m
FİYAT 1100 TL
Eski zamanların Tayland gelenekleriyle doğunun mistik havasını deneyimleyin. Tayland ritüellerinde; kan dolaşımını iyileştirmek, enerjiyi ve esnekliği artırmak için oldukça eski tedavi yöntemleri kullanılır. Bol Tayland kıyafetleri giyilerek deneyimlenen bu geleneksel ritüel, japon şiltesi üzerinde gerçekleştirilir ve akupunktur ile destekli yoga pozisyonlarını bir araya getiren Tayland'a özgü ritmik vücut masajıyla başlar. Doğuya özgü yolculuğunuz terapistin vücudunuzda derin ve benzersiz bir denge, rahatlama ve sağlık hissi yaratmak için vücudun meridyenlerinde sıkışan enerjiyi özgür kılmak için ellerini, baş parmaklarını ve parmak eklemlerini kullanarak yaptığı Tayland Ayak Masajı ile son bulur.

Doğuya Özgü Bambu Masajı

SÜRE 50 m / 1 h 20 m
FİYAT 435 / 615 TL
Özel masaj teknikleri ve tamamen doğal bambuyu bir arada kullanan tam vücut masajı. Kaslarınıza masaj yapmak ve kaslarınızı uzatmak, kan dolaşımını artırmak ve gerilimi uzaklaştırmak için çeşitli boylardaki ılık bambu kamışlarını kullanan bu ritmik masaj, derin bir dinginlik hissi sunar.

Oriental Essence Masajı

SÜRE 50 m / 1 h 20 m
FİYAT 435 / 615 TL
Mandarin Oriental imza spa terapilerinin bir parçası olan bu masaj, yorgun düşen gezginler, strese maruz kalan yöneticiler veya sadece boynu ve omuzlarındaki gerginlikten kurtulmak isteyenler için tasarlanmıştır. Bu masaj bedenin strese maruz kalan bölgelerine odaklanır. Signature Quintessence yağımızı içinizi ısıtan zencefil, canlandırıcı mandalina ve ruhani günlük ağacıyla birleştirerek kullanan bu masaj, zihni ve duyguları uyumlu hale getirir. Size tam anlamıyla dinginlik sunan bir seans.

Değerli Taşlar

SÜRE 1 h 20 m
FİYAT 615 TL
Bu dinlendirici masaj, enerji üretmek, denge ve dinginlik hissi ortaya çıkarmak için ısıtılmış kıymetli taşları kullanarak kaslarınıza uzun süredir yerleşmiş olan gerginliği ortadan kaldırır.

Thai

SÜRE 50 m / 1 h 20 m
FİYAT 435 / 615 TL
Thai tarzı rahat giysiler içinde sunulan bu geleneksel masaj, Japon şiltesi üzerinde gerçekleştirilir. Nazik salınım hareketlerini ritmik parmak akupunkturu ve destekli esnetme ile birleştiren bu masaj, vücudunuza ve zihninize derin bir rahatlama ve yenilenme sağlar. Masaj ayrıca daha fazla esneklik sağlama, eklem ve kas gerginliğini giderme ve vücudun enerji sistemini dengeleme gibi iyileştirici özelliklere sahiptir.

Vücudunuzu Arındırın

SÜRE 1 h
FİYAT 510 TL
İnatçı selülit alanlarını hedefleyen ve özel olarak tasarlanan bu derin doku detoks masajı, cildi sıkılaştıran ve şekillendiren çamur maskesiyle sunulur. Bedeniniz çamurla kaplıyken uygulanan canlandırıcı ayak refleks basıncı masajı günün yorgunluğunu giderir ve toksinlerden arınmanızı sağlar. Vücut kıvrımlarını şekillendirmeye, fazla sıvıları uzaklaştırarak daha ince bir görüntü ve daha yumuşak bir cilt ortaya çıkarmaya yönelik sıkılaştırıcı ve inceltici bir bakım seansı.

Detoks Etkisi

SÜRE 1 h
FİYAT 555 TL
Cildi toksinlerden arındırmaya, beslemeye, nemlendirmeye ve temizlemeye yardımcı olan canlandırıcı ve detoks etkili bir seans. Vücudunuz bambudan yapılmış bir kese ve yağ masajıyla hazırlanır. Ardından yaşamsal minerallerin, tuzların ve eser elementlerin emilmesi için vücudunuz detoks etkili yosun ile kaplanır. Daha sonra cildinizin parlak ve canlı görünmesi için rahatlatıcı masaj teknikleriyle rahatlatıcı ve nemlendirici bir krem uygulanır. Detoks yolculuğunuz vücudunuzda biriken gerginliği azaltmak için yapılan baş masajıyla son bulur.

Yağ Yakıcı Seans

SÜRE 1 h
FİYAT 555 TL
İstenmeyen yağlardan kurtulmanıza yardımcı olan, vücut şekillendirici ve inceltici anti selülit tedavisi. Yenilikçi ve nemlendirici peeling teknolojileri, kılcal damarlarda kan dolaşımını iyileştirir ve metabolizmayı hızlandırır. Ardından cildin daha derindeki katmanlarını canlandırmak için vücudunuz nemlendirici yosun ile sarılır ve bu sayede toksinlerden arındırılır. Daha sonra anında, fark edilir ve uzun süreli sonuçlar sunmak ve yumuşak, pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlamak için özel terapistiniz tarafından drenaj ve vücut şekillendirme masajı teknikleri uygulanır.

Doğu Hamamı Ritüeli

SÜRE 1 h
FİYAT 705 TL
Doğu esintileri taşıyan bu hamam deneyimi vücudu besleyen yeşil kil maskesiyle başlar ve ayağınızdaki gözeneklerin yerel ponza taşıyla narin bir şekilde açılmasıyla sürer. Ayaklarınız ve başınızdaki Doğu meridyen çizgilerine size özel bileşenlerle hazırlanan bir yağ ile uygulanan masaj, bütünsel bir uyuma kavuşmanızı sağlar. Nemlendirici gül özüyle bedeninize ritmik hareketlerle uygulanan masaj sakinleşmenize ve rahatlamanıza yardımcı olur. Deneyim, saçlarınızın imzamızı taşıyan yenileyici Quintessence şampuanıyla yıkanması ve saçlarınızın taranmasıyla son bulur. Konuklar bakımdan sonra hafif ve yenileyici içeceklerin ikram edildiği "Dinlenme Salonu"nda günün yorgunluğunu atabilirler.

Gül Kozası

SÜRE 1 h
FİYAT 510 TL
Cildinizi yumuşatan ve canlandıran tam vücut kese uygulamasıyla başlayan bu bakım seansı, tüm bedeninizin cildinizi besleyen, Şam Gülü'nden elde edilen Zengin Gül Yağı ve Gül İçerikli Vücut Kremleri, Papatya ve Çiçek Özleriyle kaplanmasıyla devam eder. Dinginleştirici kafa derisi masajı bu benzersiz, mutluluk verici deneyimi tamamlar.

Kişiye Özel Aromaterapi Yüz Bakımı

SÜRE 1 h 20 m
FİYAT 795 TL
Cilt tipinizi belirlemeye yönelik yüz değerlendirmesiyle başlayan uygulamada, terapistlerimiz Aromaterapi Ortaklarımızın yüz bakımı ürün serisinden cildinizin gereksinimlerine uygun ürünler belirleyerek eşsiz bir yüz bakım deneyimi sunar.

Oksijen Terapili Delüks Yüz Bakımı

SÜRE 1 h 20 m
FİYAT 820 TL
Cildinizi, bu benzersiz sonuçlar ortaya çıkaran yüz bakımıyla yenileyin. Ayrıntılı muayene ile en yeni oksijen basınçlı jet teknolojisi ve elmas başlı oksijen içerikli mikrodermabrazyon seansının cildinizin gereksinimlerine en uygun şekilde uygulanması sağlanır. Yüz bakımı dinlendirici kafa derisi, boyun ve omuz masajı ile tamamlanır.

Gül Tedavisi Yüz Bakımı

SÜRE 1 h 20 m
FİYAT 795 TL
Cildinizde uzun süreli ve gözle görülür kaldırma, şekillendirme ve sıkılaştırma sonuçlarını anında ortaya çıkararak pürüzsüz, sağlıklı ve genç görünümlü bir cilde kavuşmanızı sağlar. Kırışıklıklar ve çizgiler, yerini daha yumuşak ve daha genç görünümlü bir cilde bırakır.

Rahatlatıcı Yüz Bakımı

SÜRE 1 h 20 m
FİYAT 795 TL
Özellikle kaşıntıyı ve kızarıklığı ortadan kaldırmak için özel besinler gerektiren hassas ciltler için faydalı olan tamamen rahatlatıcı ve dinlendirici yüz bakımı. Bu bakımda, cildin rahatlaması ve doğal sınırlarını zorlaması için prebiyotiklerin içerikleri ve mastı çiçeği ile papatyanın doğal özleri kullanılır. Terapistin iyileştirici elleriyle soğuk mermer taşının birleştiği, doğal ışıltınızı elde etmeniz için rahatlatıcı ve duyularınıza yönelik bir yüz bakımı.