GENEL BAKIŞ

Mandarin Oriental Rezidansları, benzersiz olanaklarla donatılmış size özel bir ev ile efsanevi Mandarin Oriental hizmet kalitesini bir arada sağlayarak tüm unsurlarıyla imrenilen bir hayat tarzı sunar.

REZİDANS SEÇİN

MEVCUT REZİDANSLAR

 

GELECEKTE AÇILMASI PLANLANAN REZİDANSLAR

 

Rezidansta yaşama ayrıcalığı

Uzun süredir birlikte çalıştığımız özel ekibimizin sizi şımartan ilgisi ve özeniyle Mandarin Oriental'da yaşamak size yeni bir lüks yaşam anlayışı kazandırır. Özel evlere sahip olan kişiler, yalnızca birkaç dakika uzaklıktaki lüks Mandarin Oriental otel deneyimine ayrıcalıklı erişim şansını yakalar. Dünyada çapında hizmet sunan otel grupları arasında en fazla Michelin yıldızlı restorana sahip olan, muhteşem spa tesisleri ve kendine özgü tasarımıyla tanınan Mandarin Oriental, rezidans sakinlerine hayat tarzlarını tamamlayan benzersiz olanaklar sunuyor.

RESIDENCES ELITE

Sahipler için özel olarak oluşturulmuş bir tanıma programı.

Sahiplerin Mandarin Oriental'ın Residences Elite programına erişimi vardır.  Evinizdeyken, muhteşem danışman hizmeti ve günlük olarak size özel sunulan hizmetlerden yararlanın.  Sahipler, dünyanın herhangi bir noktasındaki Mandarin Oriental otelinde konakladıklarında VIP statüsü, oda yükseltme, iki kişilik ücretsiz kontinental kahvaltı ve WiFi gibi olanaklarla olağanüstü itibarın tadını çıkarır. Buna ek olarak, tüm Mandarin Oriental otellerinde sahiplerin hak ettikleri konforun sağlandığından emin olmakla yükümlü, eğitimli Residences Elite Elçileri görev almaktadır.