BALİ

Mandarin Oriental, Bali'deki Rezidanslar, adanın güney Bukit yarımadasında yer alacaktır. Falezlerin hemen yanındaki platoda yer alan otel, gözlerden uzak ve korunmuş beyaz kumlu plaja doğrudan erişim ile etkileyici ve muhteşem 180 derecelik manzaralar sunacaktır.

BOCA RATON

Mandarin Oriental, Boca Raton'daki Rezidanslar 6000 metrekarelik lüks yaşam alanının yanı sıra sosyal, fitness ve şampiyona amaçlı golf imkanları sunan dünya standartlarında özel bir kulüp ile üst sınıf bir oluşumun parçası olacaktır. Boca Raton'un şehir merkezinde yer alan 85 adet lüks rezidans, şehrin en varlıklı bölgeleri tarafından çevrili ve kilometrelerce uzanan el değmemiş plajlarına kısa bir yürüme mesafesinde olacaktır.

Dubai

Burj Park, Dubai Opera ve Dubai Mall dahil olmak üzere şehrin en ünlü cazibe merkezlerine doğrudan erişim sağlayan Mandarin Oriental, Dubai'deki Rezidanslar şehir merkezinde yer alacaktır. Şehirdeki en lüks evler olarak tanımlanan 144 rezidans, ortak kullanım alanına sahip 63 katlı yapının bir parçası olacaktır.

Honolulu

Mandarin Oriental, Honolulu'daki Rezidanslar Hawaii'nin en kozmopolit şehrine hakim bir konumda yer alacaktır. Waikiki Plajı'nın yanı başında bulunan rezidans, sakinlerine dünya standartlarında alışveriş, yemek ve spa olanaklarına birinci sınıf erişim hakkı sunar. 107 Rezidans, bahçe ve plazaların bulunduğu 36 katlı bir kule olan Mana'olana Place'in bir parçası olacaktır.

MÜNİH

Mandarin Oriental Münih Rezidansları, 23.000 metrekarelik ortak kullanım sunan bir kompleksin bir parçası olarak inşa edilecektir. Sessiz bir caddede inşa edilecek olan 19 rezidans, lüks, konfor ve tarzın etkileyici bir bileşimini sunacaktır. Şehrin en ünlü alanları arasında yaşama şansı bulacak olan rezidans sakinleri, Mandarin Oriental Münih'in çatı katı havuzundan, muhteşem restoranlarından ve benzersiz hizmet kalitesinden yararlanabileceklerdir.