BodrumBodrum Balıkçısı

Bodrum Balıkçısı

Deniz kenarında...

Rahatlatıcı, sade bir atmosferin ve Ege Denizi'nin huzur veren manzarasının tadını çıkarabileceğiniz Bodrum Balıkçısı, Bodrum'un ünlü Türk balık ve deniz ürünleri mutfağını tatmak için mükemmel bir yerdir.

Mavi Plaj'ın üzerine konuşlanmış sade, özgün ve geleneksel bir Türk restoranı olan Bodrum Balıkçısı'nın uzmanlık alanı taze, mevsimlik ürünler ile klasik mezeler, güveçler ve ızgara balık gibi ağzı sulandıran Türk yemekleridir.

Tahta sandıklarda taze sebzelerin sergilendiği, balıkların ve deniz ürünlerinin buza yatırıldığı ve duvarlarına kurutulmuş biberler ve baharatların asıldığı restoran, Türk pazarlarının rahat ve geleneksel atmosferine sahiptir. Hazırladıkları tapas usulü mezeler ve kalamar ile ahtapot gibi ağız sulandırıcı deniz ürünleri aperatifleri ile yetenekli şeflerimiz her konuğun geleneksel, sıcak ve misafirperver bir akşam yemeği geçirmesini sağlar. Türk adetlerine uygun biçimde, konuklar mezelerini ve ızgara balıklarını menüden seçmek yerine camekanlı bölmeden seçer. Seçilenler konukların önünde tartılarak fiyatlandırılır ve masalarına servis edilir.

Yemeklerin yanında lezzetli yerel şarap çeşitlerini ve tabii ki Türkiye'nin anason aromalı milli içkisi olan rakıyı sunuyoruz. Yemeğin sonunda çeşitli yerel tatlıların ve kahvenin servis edildiği Bodrum Balıkçısı, Türk yemek deneyiminin mükemmel bir örneğini sunar.

Modern Bir Yorum Katılmış Türk Deniz Ürünleri

Menüde Öne Çıkanlar

  • icon-downloadCreated with Sketch. PDF
  • icon-downloadCreated with Sketch. PDF