BodrumSpor ve Sağlıklı Yaşam

Spor ve Sağlıklı Yaşam

İki kulvarlı yüzme havuzu ve tam donanımlı spor salonumuz, formunuzu korumanız için spor salonu eşitli seçenekler sunuyor.

Spor salonu

Spor salonumuz, sağlıklı yaşam hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak sonuç odaklı, modern ekipmanlarla donatılmıştır. Salonumuzda koşu bantları, kondisyon bisikletleri, kondisyon kürekleri ve kardiyo bisikletlerinden oluşan kuvvet ve kardiyo aletleri ile Kinesis Duvarı yer alır.

Kişisel antrenman

Hedefiniz ne olursa olsun, kişisel antrenmanların hepsi, fitness ve sağlık hedeflerine ulaşıldığından emin olmak için bireylere uygun bir şekilde kişiselleştirilecektir. Bunlara kilo vermek için egzersizler ve güç, dayanıklılık, kardiyovasküler sağlık, denge, hareketlilik ve esneklik için yapılan antrenmanlar dahil olabilir.

Dersler

Hafta boyunca egzersize yönelik çeşitli dersler veriliyor. Derslerimiz her seviyeden ve beceri düzeyinden konuklar için yoga ve mat üzerinde Pilates gibi sınıflardan oluşuyor. Haftalık ders programlarını Spa merkezimizin resepsiyonundan edinebilirsiniz.

Sağlıklı yaşam programları

Her şeyden önce konuklarımızın sağlığını düşünen otelimizde, detoks, spor ve spiritüel sağlık odaklı çeşitli sağlık ve bakım hizmetleri sunuluyor.

Yüzme havuzları

Sahil otelimizde, biri ailelere ayrılmış toplam dört açık havuz bulunuyor. Ayrıca Spor ve Sağlıklı Yaşam merkezimizde 26 metre uzunluğunda bir de kapalı kulaç havuzu yer alır.

Su Sporları

Resort Lifestyle Lounge’umuzda, tüplü dalış, su sporları, deniz paraşütü ve balıkçılık gibi çeşitli su aktiviteleri sunulur.

Aktiviteler

Danışmamız, bölgede yapılabilecek çeşitli aktiviteler hakkında size bilgi vermekten memnun olacaktır. Görülecek pek çok cazip yerin ve yapılacak çeşitli etkinliklerin bulunduğu bir bölgede kurulan otelimizde, istek üzerine helikopter turu ve guletle gezinti gibi ilgi çekici aktiviteler de düzenlenebilmektedir.

Tenis ve basketbol

Her türlü hava koşulunda kullanılabilen 2 tenis kortunun yanı sıra, bir basketbol sahası da konuklarımızın hizmetindedir. Ek olarak, istek üzerine özel tenis dersleri de verilir.

Koşu

Konuklarımız, Cennet Koyu çevresinde uzanan, özel olarak tasarlanmış koşu parkurunda keyifli bir spor deneyimi yaşayabilir.