BodrumSpor ve Sağlıklı Yaşam

Spor ve Sağlıklı Yaşam

İki kulvarlı yüzme havuzu ve tam donanımlı spor merkezimiz, formunuzu korumanız için çeşitli seçenekler sunuyor

 

  • Telefon
    +90 252 311 18 88
  • E-posta
  • Fitness Hizmetleri ve Aktiviteleri
    08.00 - 20.00, Tesis Misafirleri için 24 Saat
  • Kapalı Yüzme Havuzu
    08.00 - 20.00

Spor Salonu

Spor salonumuz, sağlıklı yaşam hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak sonuç odaklı, modern ekipmanlarla donatılmıştır. Salonumuzda koşu bantları, kondisyon bisikletleri, kondisyon kürekleri ve kardiyo bisikletlerinden oluşan kuvvet ve kardiyo aletleri ile Kinesis Duvarı yer alır.

Kişisel antrenman

Kişisel Antrenman, sağlık ve fitness konusunda size özel hedeflere ulaşmanızı sağlamak için bireye göre kişiselleştirilir. Seanslara kilo vermek için egzersizler ve fitness çalışmalarının yanısıra güç, dayanıklılık, kardiyovasküler sağlık, denge, hareketlilik ve esneklik için yapılan her tür kardiyo temelli antrenman dahil olabilir. Her bir müşteri için, kişisel antrenman programınızı geliştirmek ve size ihtiyacınız olan desteği sunmak amacıyla uzman eğitmenlerimiz tarafından kapsamlı fitness analizleri ve değerlendirmeleri gerçekleştirilmektedir.

Pilates

PEAK sertifikalı Pilates eğitmenlerimiz, özel ve grup seansları halinde olmak üzere Reformer, Cadillac veya Mat Pilates dersleri sunmaktadır. Wunda - Chair ve Barrel ile tam donanımlı seanslarda, farklı teknikler her bir misafirin özel ihtiyaçlarına uygun olarak kişiselleştirilir ve hassas ve kontrollü hareketler sayesinde zayıflıklar ve duruş bozuklukları saptanarak bu sorunların üzerinde çalışılır. Kişiselleştirilmiş programlar, kasları sıkılaştırmaya, esnekliği artırmaya ve (sırt ağrısı ve diğer sorunlar için gerekli olan) vücut merkezinin dengesini geliştirmeye yardımcı olacaktır. Pilates’e yeni başlayan misafirler için deneme amaçlı haftalık mat sınıfları mevcuttur. Haftalık ders programları, Spa Resepsiyonu’ndan edinilebilir.

Yoga ve Sağlıklı Yaşam Programları

Uzman yoga eğitmenlerimiz ve sağlıklı yaşam ekibimiz, bütünsel sağlık ve farkındalığa olan bağlılığımızın bir parçası olarak, her seviyeye uygun geniş bir yoga, meditasyon ve nefes alma sınıfları yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca SUP Yoga seansları da düzenlemekteyiz. Yoga derslerimizin ve tatillerimizin tümü, uluslararası ileri düzey Yoga Birliği - Yoga Alliance sertifikalı eğitmenler tarafından sunulmakta ve Yoga Birliği Okulu - Yoga Alliance School (RYS200) olarak tanınmaktadır. Sağlıklı yaşam programlarımız, tatillerimiz ve paketlerimiz, farkındalık içinde yaşam, zihinsel ve fiziksel detoks ve vücut, zihin ve ruhunuzu dengelemeyi hedefleyen yoga egzersizlerine odaklanmıştır. Yogaya yeni başlayan misafirler için deneme amaçlı haftalık yoga sınıfları da mevcuttur. Gelecek etkinliklerin listesi, Spa Resepsiyonu’ndan edinilebilir.

Su Sporları

Resort Lifestyle Lounge’umuzda, tüplü dalış, su sporları, ayakta paddleboarding, deniz paraşütü ve balıkçılık gibi çeşitli su aktiviteleri sunulur.

Yüzme Kursları

Uzman eğitmenlerimiz, her seviyede yüzme eğitimi sunmaktadır. Başlangıç, orta ve ileri seviyede programlar, yeni başlayanlardan iyi yüzücülere dek her düzeyde çocuk için geliştirilmiştir. Tekniklerini geliştirmek isteyen yetişkinler için de kişiselleştirilmiş eğitim programları mevcuttur.

Shape Up

İstanbul’un önde gelen sağlık stüdyosu; iddialı ve sonuç odaklı egzersiz yöntemlerini özel olarak Cennet Koyu’na getiriyor.

Misafirler, Studio’da sunulan, vücudun tamamını sıkılaştırmaya yönelik en yenilikçi ve agresif yaklaşım olan ‘Microformer’ egzersizini deneyimleyebilecekler. Açık hava için tasarlanmış ekipmanlarla yapılan bu eğlenceli antrenman, yüksek enerjili egzersiz, güç, dayanıklılık, kardiyo ve esneklik çalışmalarını 50 dakikalık seansta bir araya getiriyor. Kaslar üzerinde zorlayıcı fakat eklemler, omurga ve bağlantı dokuları üzerinde nazik olan Microformer egzersizi, her yaş ve forma uygun.