BodrumSpor ve Sağlıklı Yaşam

Spor ve Sağlıklı Yaşam

İki kulvarlı yüzme havuzu ve tam donanımlı spor salonumuz, formunuzu korumanız için spor salonu eşitli seçenekler sunuyor.

Spor salonu

Spor salonumuz, sağlıklı yaşam hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak sonuç odaklı, modern ekipmanlarla donatılmıştır. Salonumuzda koşu bantları, kondisyon bisikletleri, kürek ekipmanları ve kardiyo bisikletlerinden oluşan kuvvet ve kardiyo aletleri ile Kinesis Duvarı yer alır.

Ruben Tabares Wellness ile kişisel antrenman

Misafirlere sezon boyunca kişiselleştirilmiş ve odaklı sağlık ve beslenme programları sunan güç ve sıkılaşma koçu Ruben Tabares’i misafir etmekten gurur duyuyoruz.

Dünyada lider konumdaki kişisel antrenör, güç ve sıkılaşma koçu ve beslenme uzmanı Tabares, her bir müşterinin atletik kabiliyetini geliştirmenin yanı sıra, bireysel gelişim ve hedefleri temel alan hayat tarzı değişikliklerini yapmak için gerekli araçları da sunuyor. Misafirler, Tabares tarafından özenle tasarlanmış etkili programlar arasından seçim yapabilirler. Her bir program, başlangıç niteliğinde bir fiziksel değerlendirmenin ardından, yoğun bir çalışma planı, beslenme danışmanlığı ve kişiselleştirilmiş sağlık masajları ile devam eder.

Dersler

Tüm hafta egzersize yönelik çeşitli dersler verilir. Derslerimiz her seviyeden ve beceri düzeyinden konuklar için yoga ve mat üzerinde Pilates gibi sınıflardan oluşmaktadır. Haftalık ders programları Spa merkezimizin resepsiyonundan alınabilir.

Sağlıklı yaşam programları

Her şeyden önce konuklarımızın sağlığını düşünen otelimizde, detoks, spor ve spiritüel sağlık odaklı çeşitli sağlık ve bakım hizmetleri sunulur.

Yüzme havuzları

Sahil otelimizde biri aileler içi ayrılmış olan dört adet açık havuz bulunur. Ayrıca Spor ve Sağlıklı Yaşam merkezimizde 26 metre uzunluğunda bir de kapalı tur havuzu yer alır.&

Su Sporları

Su Sporları Merkezi’nde tüplü dalış, su sporları, deniz paraşütü ve balıkçılık gibi çeşitli su aktiviteleri sunulur.

Aktiviteler

Konsiyerjimiz, bölgede yapılabilecek çeşitli aktiviteler  hakkında size bilgi vermekten memnun olacaktır. Görülecek pek çok cazip yerin ve yapılacak çeşitli etkinliklerin bulunduğu bir bölgede kurulan otelimizde, istek üzerine helikopter turları ve gületle gezintiler gibi ilgi çekici aktiviteler düzenlenebilmektedir.

Tenis ve Basketbol

Her türlü hava koşulunda kullanılabilen 2 tenis kortunun yanı sıra, bir basketbol sahası da konuklarımızın hizmetine sunulur. Ek olarak, istek üzerine özel tenis dersleri de verilir.

Koşu

Konuklarımız, Cennet Koyu çevresinde uzanan özel olarak tasarlanmış koşu parkurunda keyifli bir spor deneyimi yaşayabilir.