Kendinizi şımartın:

Bodrum

Telefon+90 252 311 18 88
Yerel Saat 2:00 MSK
Yerel Hava Durumu 23/29 °C

Ege Denizi manzaralı bu etkileyici sahil oteli Mandarin Oriental, Bodrum, hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü yer. İki adet özel plaja ve mükemmel eğlence aktivitelerine ev sahipliği yapan bu beş yıldızlı lüks otel ile sizi arkanıza yaslanıp rahatlamaya ve anın tadını çıkarmaya davet ediyoruz. Cennet Koyu'ndaki sakin konumla stil, dinginlik ve beş yıldızlı konforun bir araya geldiği eşsiz bir deneyim sunuyoruz. Gurme restoranları, rahatlatıcı spa tesisi ve oda seçimi, süitleri ve villalarıyla eşsiz sahil otelimiz dünya standartlarında kalite sunar.

Krallara layık:

Konaklama

Göster:

Bahçe Manzaralı Daire - Tek Yatak Odalı

Huzurlu bir manzara, küçük mutfak ve açık alana sahip tek yataklı bir daire istiyorum.

Uzun süre konaklayacak konuklar için ideal olan bu geniş daireler, ağaçlık bir alana karşı huzurlu bir ortam sunar. Tüm dairelerde küçük bir mutfak ve yemek masası olan oturma odasının yanı sıra balkon veya teras seçenekleri vardır.

Fiyatlara Göz Atın

Deniz Manzaralı Daire - Tek Yatak Odalı

Deniz manzarasına ve açık alana sahip tek yataklı bir daire istiyorum.

Tatil köyünün ve Ege Denizi’nin muhteşem manzaralarını ayaklarınızın altına seren bu güzel dairelerde, bir oturma odası, kullanışlı küçük bir mutfak ve balkon veya açık teras bulunuyor. 

Fiyatlara Göz Atın

İki Yatak Odalı Daire

Bahçe manzarası ve açık alana sahip, iki yataklı bir daire istiyorum.

Bahçe manzaralarına sahip bu dairelerde, iki adet geniş yatak odası ve geniş bir ana banyo bulunur. Ayrıca küçük bir mutfak ve oturma alanının yanı sıra özel bir teras veya balkon seçenekleri mevcuttur.

Fiyatlara Göz Atın

İki Yatak Odalı Bahçe Manzaralı Daire

Açık alana ve küçük bir mutfağa sahip, zarif, iki yatak odalı bir daire istiyorum.

İki büyük yatak odasının bulunduğu bu lüks daireler aileler için mükemmel bir seçenek. Dairelerde geniş bir oturma odası, küçük bir mutfak, hemzemin duş ve etajerli çift lavabo bulunan aydınlık bir banyo ile kullanışlı ve şık bir düzen sunulur.

Fiyatlara Göz Atın

İki Yatak Odalı Deniz Manzaralı Daire

Panoramik manzaralar ve açık alana sahip iki yataklı bir daire istiyorum.

Konuk ağırlamak için ideal olan ferah mekan tasarımına sahip bu iki yatak odalı şık daireler, tatil köyüne ve Ege Denizi boyunca uzanan muhteşem panoramik manzaralar sunar. Misafirler, balkon veya teras ve küçük mutfaktan yararlanabilirler.

Fiyatlara Göz Atın

REZİDANS DAİRESİ - Üç Yatak Odalı

Bahçe manzarası ve açık alana sahip, üç yataklı bir daire istiyorum.

Bu zarif dairelerde, her biri kendi oda içi duş odasına sahip üç geniş yatak odası bulunur. Misafirler, ayrıca mutfaklı/küçük mutfaklı ve şezlong ve yemek masalı, özel bir balkon veya terastan yararlanabilir.

Fiyatlara Göz Atın

Üç Yatak Odalı Bahçe Manzaralı Daire

Açık alan, çam ağaçları manzarası ve küçük bir mutfağa sahip, geniş, üç yataklı bir daire istiyorum.

Çam ağaçlarının çepeçevre sarmaladığı bir manzaraya sahip bu üç yatak odalı geniş daireler, huzurlu bir ortam ve dinlendirici bir atmosfer sunar. Dairelerde yemek yapma olanaklarının bulunduğu küçük bir mutfak ve yemek masalı bir oturma alanı bulunur.

Fiyatlara Göz Atın

REZİDANS DAİRESİ - Dört Yatak Odalı

Açık alan ve bahçe manzarasına sahip dört yataklı bir daire istiyorum.

Bahçelere tepeden bakan bu konaklama süitlerinde huzurlu bir ortam bulunur. Dört yatak odalı bir tasarıma sahip apartmanlarda şık bir dekor, tam donanımlı bir mutfak ve yemek masasının yanı sıra balkon veya teras da bulunur.

Fiyatlara Göz Atın

Üç Yatak Odalı Deniz Manzaralı Daire

Panoramik Ege Denizi manzaralı ve açık alana sahip üç yatak odalı bir daire istiyorum.

Üç adet geniş yatak odalı bu daireler, konforun zarafet ile buluştuğu mükemmel bir ortam sunar. Küçük bir mutfağın da yer aldığı dairelerde, geniş bir oturma odası, bir ana banyo ve teras ya da büyük bir balkon bulunmaktadır.

Fiyatlara Göz Atın

Dört yatak odalı Dubleks Daire

 Küçük bir mutfak, açık teras ve özel havuzlu, dört yataklı bir daire istiyorum.

Dinlenmek ve eğlenmek için ideal bir seçim olan bu geniş, 4 yataklı dairemizde küçük bir mutfak, 6 kişilik yemek masasının bulunduğu bir oturma odası ve özel yüzme havuzu, yeme içme alanı ve duşun bulunduğu bir açık teras bulunmaktadır. 

Fiyatlara Göz Atın

Bahçe Manzaralı Oda

Bahçeye bakan özel, açık bir terasa sahip, ferah bir oda istiyorum.

Doğanın dinginliği içinde, çağdaş bir anlayışla tasarlanmış olan bu geniş odalar otelin kalbinde huzurlu bir ortam sunar. Her odada şezlong ve yeme içme alanıyla tamamlanan bir açık hava teras avantajı vardır.

Fiyatlara Göz Atın

Deniz Manzaralı Oda

Ferah ve şık odamdan Ege Denizi manzarası seyretmek istiyorum.

Muhteşem Ege denizi manzaralı, mükemmel biçimde tasarlanmış bu odaların çoğunda yeme içme alanı ve şezlong ile tamamlanan balkonlar veya açık teraslar da bulunur.

Fiyatlara Göz Atın

Özel Havuzlu Mandarin Junior Süit

Teras, deniz manzaraları ve özel dalış havuzuna sahip açık planlı bir süit istiyorum.

Açık kat planına sahip Mandarin Junior Süitlerde geniş bir çalışma masası, koltuk takımı ve yatak bulunur. Bu geniş süitlerin özel teraslarında ise kendilerine ait açık dalış havuz ve duşları yer alır.

Fiyatlara Göz Atın

Ege Süiti

Balkondan Cennet Koyu manzaralarının görülebileceği tek yatak odalı bir süit istiyorum.

Cennet Koyu’nun huzurlu manzaralarına sahip bu olağanüstü süitte, king yataklı geniş bir yatak odası bulunur. Süitte aynı zamanda buharlı duş ve küvete sahip geniş bir ana banyo, oturma odası ve 35 metrekarelik muhteşem bir balkon yer alır.

Fiyatlara Göz Atın

Oriental Süit

Jakuzi, hamam ve saunalı tek yataklı süitimden deniz manzaraları seyretmek istiyorum.

Ege Denizi’ne tepeden bakan bu lüks, tek yatak odalı süitte, kendine ait hamam, sauna ve jakuzi sayesinde spa olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca dinlenebileceğiniz, büyüleyici bir 92 metrekarelik teras ve ayrı bir oturma odası bulunmaktadır.

Fiyatlara Göz Atın

Bougainvillea Suite

Ayrı bir oturma alanı, havuz ve Cennet Koyu manzaralarına sahip tek yatak odalı bir süit istiyorum.

Ege Denizi’ne tepeden bakan bu lüks süitte, king yataklı, geniş bir ana yatak odası ve bir oda içi banyo bulunur. Çeşitli oturma grupları ile donanmış ayrı oturma odası, kendi özel havuzuna sahip bir terasa açılır.

Fiyatlara Göz Atın

Deniz Manzaralı ve Özel Havuzlu Süit

Deniz manzarası, açık teras ve özel havuza sahip tek yataklı bir süit istiyorum.

Cennet Koyu’na tepeden bakan bu sıra dışı, tek yataklı süitlerin açık terasında özel bir havuz bulunur. Buharlı duş, büyük bir küvet ve etajerli çift lavabo bulunan banyolar banyo keyfinizi gerçek bir şölene dönüştürecek şekilde tasarlanmıştır.

Fiyatlara Göz Atın

Özel Havuzlu Mediterranean Süit

Özel havuza, küçük mutfağa ve deniz manzarasına sahip, ferah, tek yataklı bir süit istiyorum.

Tek yatak odalı bu ferah süit, denize nazır nefes kesen manzaralarının yanı sıra, küçük bir mutfak ve özel bir havuzun bulunduğu geniş bir terasa da sahiptir. Banyolarda geniş bir küvet ve buharlı duş yer alır.

Fiyatlara Göz Atın

Deniz Kıyısı Süit

Özel plaj erişimi, deniz manzarası ve özel havuza sahip, iki yatak odalı, deniz manzaralı bir süit istiyorum.

Çepeçevre Ege Denizi manzaralı lüks süitte, iki adet king yataklı, geniş yatak odası ve oda içi banyolar bulunur. Çeşitli oturma grupları ile donanmış ayrı oturma odası, kendi özel havuzuna sahip bir terasa açılır.

Fiyatlara Göz Atın

Cennet Koyu Süiti Üç Yatak Odalı

Ayrı bir oturma alanı, geniş bir bahçe ve havuza sahip üç yatak odalı bir süit istiyorum.

Bu lüks süitte, oda içi banyoya sahip üç adet yatak odası bulunur. Çeşitli oturma grupları ile donanmış ayrı oturma odası, kendi özel havuzuna sahip bir terasa açılır.

Fiyatlara Göz Atın

Cennet Koyu Süiti Dört Yatak Odalı

Ayrı bir oturma alanı, geniş bir bahçe ve havuza sahip dört yatak odalı bir süit istiyorum.

Bu lüks süitte, oda içi banyoya sahip dört adet yatak odası bulunur. Çeşitli oturma grupları ile donanmış ayrı oturma odası, kendi özel havuzuna sahip bir terasa açılır.

Fiyatlara Göz Atın

Royal Süit

Özel havuza sahip yedi yatak odalı süitimden Cennet Koyu manzaralarını seyretmeyi istiyorum.

Cennet Koyu’na tepeden bakan bu lüks, yedi yatak odalı süitte, muhteşem manzaraların ve özel bir ortamın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Kendine ait havuzu, tam donanımlı mutfağı ve oturma ve yemek alanlarına sahip geniş terası sayesinde daha büyük gruplar için idealdir.

Fiyatlara Göz Atın

Blue Beach Villa

Çepeçevre Cennet Koyu manzaralı ve özel havuza sahip üç yatak odalı bir villa istiyorum.

Ege Denizi’ne tepeden bakan bu lüks villada üç adet banyolu yatak odası yer alır. Çeşitli oturma grupları ile donanmış ayrı oturma odası, kendi özel havuzuna sahip bir terasa açılır.

Fiyatlara Göz Atın

Olive Tree Villa

Panoramik Cennet Koyu manzaralı ve özel havuza sahip dört yatak odalı bir villa istiyorum.

Bu lüks, dört yatak odalı villada panoramik manzaraların ve kendi havuzuna sahip özel bir ortamın keyfini çıkarın. Villada tam donanımlı bir mutfak ve oturma ve yemek alanlarına sahip geniş bir teras bulunur.

Fiyatlara Göz Atın

Melisa Villa

Altı banyo, havuz ve eğlence alanına sahip beş yataklı bir villa istiyorum.

Bu şık ve modern villalar 5 yatak odası, çeşitli yaşam alanı seçenekleri ve muhteşem Ege Denizi manzarası ile geniş konaklama imkanlarına sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan dış teras, bir içecek eşliğinde dinlenmek veya yemek yemek için idealdir.

Fiyatlara Göz Atın

Magnolia Villa

Ayrı bir oturma alanı, havuz ve peyzaj tasarımlı bahçeye sahip beş yatak odalı bir villa istiyorum.

Uçsuz bucaksız deniz manzaraları sunan bu iki katlı villada beş adet geniş yatak odası içi banyo, kapalı ve açık yemek alanları seçenekleri, açık bir teras ve özel bir havuz bulunur.

Fiyatlara Göz Atın

Lily Villa

Açık teras ve özel havuzlu, dört yataklı, iki katlı bir villa istiyorum.

Tatil köyünde muhteşem bir konumda yer alan bu harika, 4 yatak odalı, 6 banyolu villada özel bir mutfak ve eğlence alanı bulunur. Dışarıdaki güzel terasta ise özel havuz, duş ve bir dizi oturma grubu bulunur.

Fiyatlara Göz Atın

Cennet Koyu Villası

Açık teras ve özel havuzlu, beş yataklı, iki katlı bir villa istiyorum.

Tatil köyünde muhteşem bir konumda yer alan bu harika, 5 yatak odalı, 7 banyolu villada özel bir mutfak ve eğlence alanı bulunur. Dışarıdaki güzel terasta ise özel havuz, duş ve bir dizi oturma grubu bulunur.

Fiyatlara Göz Atın

Alisya Beach Villa

Özel havuz, deniz manzarası ve özel plaj erişimli, yedi yatak odalı bir villa istiyorum.

Bu lüks, yedi yatak odalı villa, Ege Denizi manzarasını özel bir ortamda ayağınızın altına serer. Kendine ait havuzu, özel plaj erişimi, tam donanımlı mutfağı ve oturma ve yemek alanlarına sahip geniş bir terasa sahiptir.

Fiyatlara Göz Atın

Arya Beach Villa

Özel havuz, spa ve özel plaj erişimli, altı yatak odalı, deniz manzaralı bir villa istiyorum.

Bu lüks, altı yatak odalı villa, çepeçevre Ege Denizi manzarasını özel bir ortamda ayağınızın altına serer. Kendi havuzuna, buhar odalı bir spaya ve özel plaj erişimine sahiptir. Villada tam donanımlı bir mutfak ve oturma ve yemek alanlarına sahip geniş bir teras bulunur.

Fiyatlara Göz Atın

Mandarin Villa

Özel avlu, açık havuz ve sağlık olanaklarına sahip, ferah, altı yataklı bir villa istiyorum.

Otelin en güzel yerinde bulunan bu 6 yataklı villa, denize karşı uzanan nefes kesen manzarasıyla lüks yaşamı ayağınıza kadar getirir. Villanın göz alıcı terasında özel bir havuz, duş, şezlonglar ve hamak bulunmaktadır.

Fiyatlara Göz Atın

Oriental Villa

Teras, havuz ve sağlık olanaklarına sahip, ferah, beş yataklı bir villa istiyorum.

5 yatak odası ve 6 banyodan oluşan bu muhteşem villa geniş bir yaşam alanı sağlar. Misafirlerimiz spor merkezinden, saunadan ve buhar odasından da yararlanabilir. Misafir ağırlamak için ideal olan bu iki katlı villada, tam donanımlı bir mutfak bulunur.

Fiyatlara Göz Atın

Presidential Villa

Nefes kesici manzaralar, açık havuz ve fitness olanaklarına sahip 7 yataklı bir villa istiyorum.

Ege Denizi’ne tepeden bakan şiirsel bir konuma sahip olan bu iki katlı, yedi yatak odalı villada, havuz, duş ve şezlonglu muhteşem bir teras bulunur. Misafirler aynı zamanda fitness salonu, sauna ve buhar odasının da tadını çıkarabilir.

Fiyatlara Göz Atın

Bahçe Manzaralı Daire - Tek Yatak Odalı

Uzun süre konaklayacak konuklar için ideal olan bu geniş daireler, ağaçlık bir alana karşı huzurlu bir ortam sunar. Tüm dairelerde küçük bir mutfak ve yemek masası olan oturma odasının yanı sıra balkon veya teras seçenekleri vardır.

Deniz Manzaralı Daire - Tek Yatak Odalı

Tatil köyünün ve Ege Denizi’nin muhteşem manzaralarını ayaklarınızın altına seren bu güzel dairelerde, bir oturma odası, kullanışlı küçük bir mutfak ve balkon veya açık teras bulunuyor. 

İki Yatak Odalı Daire

Bahçe manzaralarına sahip bu dairelerde, iki adet geniş yatak odası ve geniş bir ana banyo bulunur. Ayrıca küçük bir mutfak ve oturma alanının yanı sıra özel bir teras veya balkon seçenekleri mevcuttur.

İki Yatak Odalı Bahçe Manzaralı Daire

İki büyük yatak odasının bulunduğu bu lüks daireler aileler için mükemmel bir seçenek. Dairelerde geniş bir oturma odası, küçük bir mutfak, hemzemin duş ve etajerli çift lavabo bulunan aydınlık bir banyo ile kullanışlı ve şık bir düzen sunulur.

İki Yatak Odalı Deniz Manzaralı Daire

Konuk ağırlamak için ideal olan ferah mekan tasarımına sahip bu iki yatak odalı şık daireler, tatil köyüne ve Ege Denizi boyunca uzanan muhteşem panoramik manzaralar sunar. Misafirler, balkon veya teras ve küçük mutfaktan yararlanabilirler.

REZİDANS DAİRESİ - Üç Yatak Odalı

Bu zarif dairelerde, her biri kendi oda içi duş odasına sahip üç geniş yatak odası bulunur. Misafirler, ayrıca mutfaklı/küçük mutfaklı ve şezlong ve yemek masalı, özel bir balkon veya terastan yararlanabilir.

Üç Yatak Odalı Bahçe Manzaralı Daire

Çam ağaçlarının çepeçevre sarmaladığı bir manzaraya sahip bu üç yatak odalı geniş daireler, huzurlu bir ortam ve dinlendirici bir atmosfer sunar. Dairelerde yemek yapma olanaklarının bulunduğu küçük bir mutfak ve yemek masalı bir oturma alanı bulunur.

REZİDANS DAİRESİ - Dört Yatak Odalı

Bahçelere tepeden bakan bu konaklama süitlerinde huzurlu bir ortam bulunur. Dört yatak odalı bir tasarıma sahip apartmanlarda şık bir dekor, tam donanımlı bir mutfak ve yemek masasının yanı sıra balkon veya teras da bulunur.

Üç Yatak Odalı Deniz Manzaralı Daire

Üç adet geniş yatak odalı bu daireler, konforun zarafet ile buluştuğu mükemmel bir ortam sunar. Küçük bir mutfağın da yer aldığı dairelerde, geniş bir oturma odası, bir ana banyo ve teras ya da büyük bir balkon bulunmaktadır.

Dört yatak odalı Dubleks Daire

Dinlenmek ve eğlenmek için ideal bir seçim olan bu geniş, 4 yataklı dairemizde küçük bir mutfak, 6 kişilik yemek masasının bulunduğu bir oturma odası ve özel yüzme havuzu, yeme içme alanı ve duşun bulunduğu bir açık teras bulunmaktadır. 

Bahçe Manzaralı Oda

Doğanın dinginliği içinde, çağdaş bir anlayışla tasarlanmış olan bu geniş odalar otelin kalbinde huzurlu bir ortam sunar. Her odada şezlong ve yeme içme alanıyla tamamlanan bir açık hava teras avantajı vardır.

Deniz Manzaralı Oda

Muhteşem Ege denizi manzaralı, mükemmel biçimde tasarlanmış bu odaların çoğunda yeme içme alanı ve şezlong ile tamamlanan balkonlar veya açık teraslar da bulunur.

Özel Havuzlu Mandarin Junior Süit

Açık kat planına sahip Mandarin Junior Süitlerde geniş bir çalışma masası, koltuk takımı ve yatak bulunur. Bu geniş süitlerin özel teraslarında ise kendilerine ait açık dalış havuz ve duşları yer alır.

Ege Süiti

Cennet Koyu’nun huzurlu manzaralarına sahip bu olağanüstü süitte, king yataklı geniş bir yatak odası bulunur. Süitte aynı zamanda buharlı duş ve küvete sahip geniş bir ana banyo, oturma odası ve 35 metrekarelik muhteşem bir balkon yer alır.

Oriental Süit

Ege Denizi’ne tepeden bakan bu lüks, tek yatak odalı süitte, kendine ait hamam, sauna ve jakuzi sayesinde spa olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca dinlenebileceğiniz, büyüleyici bir 92 metrekarelik teras ve ayrı bir oturma odası bulunmaktadır.

Bougainvillea Suite

Ege Denizi’ne tepeden bakan bu lüks süitte, king yataklı, geniş bir ana yatak odası ve bir oda içi banyo bulunur. Çeşitli oturma grupları ile donanmış ayrı oturma odası, kendi özel havuzuna sahip bir terasa açılır.

Deniz Manzaralı ve Özel Havuzlu Süit

Cennet Koyu’na tepeden bakan bu sıra dışı, tek yataklı süitlerin açık terasında özel bir havuz bulunur. Buharlı duş, büyük bir küvet ve etajerli çift lavabo bulunan banyolar banyo keyfinizi gerçek bir şölene dönüştürecek şekilde tasarlanmıştır.

Özel Havuzlu Mediterranean Süit

Tek yatak odalı bu ferah süit, denize nazır nefes kesen manzaralarının yanı sıra, küçük bir mutfak ve özel bir havuzun bulunduğu geniş bir terasa da sahiptir. Banyolarda geniş bir küvet ve buharlı duş yer alır.

Deniz Kıyısı Süit

Çepeçevre Ege Denizi manzaralı lüks süitte, iki adet king yataklı, geniş yatak odası ve oda içi banyolar bulunur. Çeşitli oturma grupları ile donanmış ayrı oturma odası, kendi özel havuzuna sahip bir terasa açılır.

Cennet Koyu Süiti Üç Yatak Odalı

Bu lüks süitte, oda içi banyoya sahip üç adet yatak odası bulunur. Çeşitli oturma grupları ile donanmış ayrı oturma odası, kendi özel havuzuna sahip bir terasa açılır.

Cennet Koyu Süiti Dört Yatak Odalı

Bu lüks süitte, oda içi banyoya sahip dört adet yatak odası bulunur. Çeşitli oturma grupları ile donanmış ayrı oturma odası, kendi özel havuzuna sahip bir terasa açılır.

Royal Süit

Cennet Koyu’na tepeden bakan bu lüks, yedi yatak odalı süitte, muhteşem manzaraların ve özel bir ortamın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Kendine ait havuzu, tam donanımlı mutfağı ve oturma ve yemek alanlarına sahip geniş terası sayesinde daha büyük gruplar için idealdir.

Blue Beach Villa

Ege Denizi’ne tepeden bakan bu lüks villada üç adet banyolu yatak odası yer alır. Çeşitli oturma grupları ile donanmış ayrı oturma odası, kendi özel havuzuna sahip bir terasa açılır.

Olive Tree Villa

Bu lüks, dört yatak odalı villada panoramik manzaraların ve kendi havuzuna sahip özel bir ortamın keyfini çıkarın. Villada tam donanımlı bir mutfak ve oturma ve yemek alanlarına sahip geniş bir teras bulunur.

Melisa Villa

Bu şık ve modern villalar 5 yatak odası, çeşitli yaşam alanı seçenekleri ve muhteşem Ege Denizi manzarası ile geniş konaklama imkanlarına sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan dış teras, bir içecek eşliğinde dinlenmek veya yemek yemek için idealdir.

Magnolia Villa

Uçsuz bucaksız deniz manzaraları sunan bu iki katlı villada beş adet geniş yatak odası içi banyo, kapalı ve açık yemek alanları seçenekleri, açık bir teras ve özel bir havuz bulunur.

Lily Villa

Tatil köyünde muhteşem bir konumda yer alan bu harika, 4 yatak odalı, 6 banyolu villada özel bir mutfak ve eğlence alanı bulunur. Dışarıdaki güzel terasta ise özel havuz, duş ve bir dizi oturma grubu bulunur.

Cennet Koyu Villası

Tatil köyünde muhteşem bir konumda yer alan bu harika, 5 yatak odalı, 7 banyolu villada özel bir mutfak ve eğlence alanı bulunur. Dışarıdaki güzel terasta ise özel havuz, duş ve bir dizi oturma grubu bulunur.

Alisya Beach Villa

Bu lüks, yedi yatak odalı villa, Ege Denizi manzarasını özel bir ortamda ayağınızın altına serer. Kendine ait havuzu, özel plaj erişimi, tam donanımlı mutfağı ve oturma ve yemek alanlarına sahip geniş bir terasa sahiptir.

Arya Beach Villa

Bu lüks, altı yatak odalı villa, çepeçevre Ege Denizi manzarasını özel bir ortamda ayağınızın altına serer. Kendi havuzuna, buhar odalı bir spaya ve özel plaj erişimine sahiptir. Villada tam donanımlı bir mutfak ve oturma ve yemek alanlarına sahip geniş bir teras bulunur.

Mandarin Villa

Otelin en güzel yerinde bulunan bu 6 yataklı villa, denize karşı uzanan nefes kesen manzarasıyla lüks yaşamı ayağınıza kadar getirir. Villanın göz alıcı terasında özel bir havuz, duş, şezlonglar ve hamak bulunmaktadır.

Oriental Villa

5 yatak odası ve 6 banyodan oluşan bu muhteşem villa geniş bir yaşam alanı sağlar. Misafirlerimiz spor merkezinden, saunadan ve buhar odasından da yararlanabilir. Misafir ağırlamak için ideal olan bu iki katlı villada, tam donanımlı bir mutfak bulunur.

Presidential Villa

Ege Denizi’ne tepeden bakan şiirsel bir konuma sahip olan bu iki katlı, yedi yatak odalı villada, havuz, duş ve şezlonglu muhteşem bir teras bulunur. Misafirler aynı zamanda fitness salonu, sauna ve buhar odasının da tadını çıkarabilir.