BodrumGenç Hayranlar

Genç Hayranlar

Çocuklarla seyahat etmenin biraz daha fazla planlama gerektirdiğini biliyoruz.  Mandarin Oriental, Bodrum’da, sizi ve ailenizi mümkün olduğunca rahat bir şekilde ağırlamak için elimizden geleni yapacağız.

Oda Olanakları

Otelimizde, Genç Hayranlarımızın bizlerle geçirdikleri zamandan keyif almaları için onları rahat ettirecek çeşitli olanaklar sunulur. İsteğe bağlı olarak portatif bebek karyolaları, bebek küvetleri, yüksek sandalyeler, bebek ve çocuklar için araç koltukları, banyo malzemeleri, iPad'ler, Xbox'lar, kutu oyunlar ve plaj oyuncakları sunulmaktadır.

Çocuk Bakıcılığı

Çocuk bakıcılığı hizmeti, Butler Masası ile görüşülerek ayarlanabilir. Lütfen 24 saat önceden randevu alınız.

Çocuk havuzu

Özel çocuk havuzumuz aileler için idealdir.

Çocuk menüsü

Genç Hayranlarımız için özel olarak oluşturulan çocuk menüleri belirli restoranlarımızda sunulur ve odaya servis edilebilir.

Tüm eğlenceyi neden sadece büyükler yaşasın ki?

Çocuk Kulübü

880A7AA3-D4C7-4F11-B841-5BA3946C4135

Çocuk Kulübümüz, küçük konuklarımızın eğlenmesi için eğlence hizmetleri sunar. Çocuk Kulübümüz, unutulmaz bir aile tatili için 3-12 yaş arası çocuklara bir dizi çeşitli eğlence ve yaşlarına uygun olanaklar ve aktiviteler sunar.

  • Video oyunları, masa oyunları, bulmacalar, kitaplar ve oyuncaklarla dolu bir açık bir de kapalı oyun alanı
  • Elişi ve faaliyetler
  • Yüz boyama, film izleme ve bir doğa kulübünün de dahil olduğu çeşitli planlanmış aktiviteler
  • Tatil köyünün çeşitli yerlerinde de aktiviteler ayarlayabiliriz. Tenisten yogaya, yüzme derslerinden yemek pişirme kurslarına ve şnorkelle dalmaya dek çocuklar için her zaman yapacak bir şeyler mevcut.

Ayrıca 3 yaşın altındaki çocuklar için çocuk bakım hizmeti sunmaktayız. Lütfen ayrıntılar için konsiyerje danışın.

Bodrum’a varışınızdan önce bize ulaşmaya ne dersiniz? Bize mobod-spa@mohg.com adresinden e-postayla ulaşın ve varışınızdan önce herhangi bir sorunuz veya talebiniz varsa bize bildirin.