BodrumBoş Zaman Aktiviteleri

Boş Zaman Aktiviteleri

Su sporlarından arkanıza yaslanıp dinlenebileceğiniz koltuklara kadar tüm olanaklarımız mükemmel bir gün geçirmeniz için

Dinlendirici bir akşamüstü veya adrenalin dolu bir macera yaşayın.

Plaj

Konuklarımızın keyifli zaman geçirebileceği kum bir plajımız olduğu için çok şanslıyız. Blue Beach, otelin başlıca özel plajıdır. Sakin Ege Denizi'ne bakan plaj, özel kabanalar ile salata, burger, suşi ve saşimi gibi hafif yemek çeşitlerinin sunulduğu Beach Bar gibi lüks dokunuşlarla zenginleştirilmiş büyüleyici bir ortam sunar.

Yüzme havuzları

Tatil köyünün etrafında özel bir çocuk havuzu dahil, çeşitli boyutlarda dört açık havuzumuz bulunmaktadır. Ek olarak, spada bir kapalı havuz vardır.

Spor

Cennet Koyu’na tepeden bakan muhteşem Su Sporları merkezimizde, tüplü dalış, deniz paraşütü, balık tutma, su kayağı, ayakta paddleboarding ve jet ski kiralama gibi aktivite olanakları mevcuttur.

Karada ise tenis kortumuz, basketbol sahamız ve ayrıca Cennet Koyu'nu çevreleyen koşu parkurumuz mevcuttur. Ayrıca sizlere tenis dersleri, yoga sınıfları, Pilates seansları ve yakındaki Championship golf sahasını da sunuyoruz.

Alışveriş ve turlar

İster helikopterle ister geleneksel Türk guletleriyle kıyı şeridini kapsayan lüks turlar yapılabilir. Popüler gulet turumuz öğle yemekli günlük tur olarak düzenlenebilir ve yaklaşık 8 saat sürer. Alışverişi seven konuklarımız için lobinin yanında lüks bir alışveriş pasajı bulunmaktadır. Çeşitli butiklerin yer aldığı mağazalar alanımızda, dünyanın en tanınmış lüks markalarından özenle seçilmiş bir yelpaze sunuluyor. Daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.