BodrumBoş Zaman Aktiviteleri

Boş Zaman Aktiviteleri

Su sporlarından arkanıza yaslanıp dinlenebileceğiniz koltuklara kadar tüm olanaklarımız mükemmel bir gün geçirmeniz için

  Dinlendirici bir akşamüzeri veya adrenalin dolu bir macera yaşayın.

  Plajlar

  Konuklarımızın keyifli zaman geçirebileceği iki güzel plajımız olduğu için çok şanslıyız. Blue Beach, otelin esas özel plajıdır. Sakin Ege Denizi'ne bakan plaj, özel kabanalar ile salata, burger, suşi ve sashimi gibi hafif yemek çeşitlerinin sunulduğu Beach Bar gibi lüks dokunuşlarla geliştirilmiş büyüleyici bir ortam sunar.

  Yüzme havuzları

  Tatil köyünün etrafında özel bir çocuk havuzu dahil, çeşitli boyutlarda dört açık havuzumuz bulunmaktadır. Ek olarak, Spada kapalı havuz vardır.

  Spor

  Cennet Koyu’na tepeden bakan muhteşem Su Sporları merkezimizde, tüplü dalış, deniz paraşütü, balık tutma, su kayağı, ayakta paddleboarding ve jet ski kiralama gibi aktivite olanakları mevcuttur.

  Karada ise tenis kortumuz, basketbol sahamız ve ayrıca Cennet Koyu'nu çevreleyen koşu parkurumuz mevcuttur. Ayrıca tenis dersleri, yoga sınıfları, Pilates seansları ve yakındaki Championship golf sahasının kullanımını da sunuyoruz.

  Alışveriş ve Turlar

  İster helikopterde ister geleneksel Türk guletlerinde kıyı şeridini kapsayan lüks turlar yapılabilir. Popüler gulet turumuz öğle yemekli günlük tur olarak düzenlenebilir ve yaklaşık 8 saat sürer. Alışverişi seven konuklarımız için lobinin yanında lüks bir alışveriş pasajı bulunmaktadır. Çeşitli butiklerin yer aldığı Tatil Köyü Mağazamızda, dünyanın en tanınmış lüks markalarından özenle seçilmiş bir yelpazenin bulunduğu bir Marka Odası mevcuttur.