BodrumOtel Hakkında Genel Bilgiler

Otel Hakkında Genel Bilgiler

Sakin ve berrak Ege Denizi manzaralı Mandarin Oriental, Bodrum, Bodrum Yarımdası'nda bulunan 5 yıldızlı bir sahil otelidir. Güzel bir tasarıma sahip odaları, geniş süitleri, yenilikçi gurme yemekleri ve çeşitli eğlence olanaklarıyla zarif bir Asya havası taşıyan ve sahil kenarında bulunan lüks bir dinlenme alanıdır.

Mandarin Oriental, Bodrum

880A7AA3-D4C7-4F11-B841-5BA3946C4135

Denize sıfır konumdaki 5 yıldızlı lüks tatil köyümüze, Bodrum Yarımadası’nın turistik cazibe yerlerinin çoğundan kolaylıkla erişilebilir.

Detayları Görüntüleyin

Şıklıkları kadar geniş alanlarıyla da dikkat çeken muhteşem odalarımız ve süitlerimiz lüks ve konforun bir araya geldiği mükemmel bir ortam sunar.

Detayları Görüntüleyin

Olağanüstü gurme mutfağına sahip seçkin dünya restoranlarımız ve zarif barlarımız, muhteşem lezzet seçenekleriyle büyüleyici deneyimler sunar.

Detayları Görüntüleyin

Doğu'nun sağlık geleneklerinden esinlenilerek tasarlanan huzur dolu Spa'mızda terapistlerimiz ve birinci sınıf olanaklar eşliğinde ayrıcalıklı bakımlar sunulur.

Detayları Görüntüleyin

Huzurlu bir atmosfer ve 5 yıldızlı lüks tesislerle her türlü etkinliğiniz için mükemmel ortamı sunuyoruz.

Detayları Görüntüleyin

Otelimizde tenisten tüplü dalışa, çömlekçilikten el sanatlarına kadar her konuğun hoşça vakit geçirebileceği çeşitli boş zaman aktiviteleri sunulur.

Detayları Görüntüleyin