Bodrum"Toplantılar ve Etkinlikler"

"Toplantılar ve Etkinlikler"

İlham alın...

Farkındalık İçinde Toplantılar

Yenilikçi olun. İlham alın. Enerjiyle dolun.

Toplantılarınız için, daha iyi sonuçlar elde etmenize neden olan yeni, ilerici yaklaşımımızı deneyimleyin. Katılımcılarınıza ilham verme ve onların ilgisini koruma amacıyla tasarlanan Farkındalık İçinde Toplantılar, sağlık öğelerini her bir toplantıya dahil ederek, katılımcıların ilham alması, ilgi duyması ve odaklanmaya hazır olması sayesinde hedeflerinize ulaşmanızı garantiliyor.

Her etkinlik için

ideal bir mekan

İş Toplantıları

İç bahçelere bakan huzurlu bir ortamda bulunan iki toplantı salonumuz, özel oturma düzeni ve mükemmel teknolojik olanaklarıyla sakin bir ortam sunar.

Düğünler ve Etkinlikler

Sahil kenarındaki samimi düğünler ve muhteşem kokteyl partileriyle en özel gününüz akıllardan çıkmayacak

Olanaklar

Her biri en son teknolojik ekipmanlarla donatılmış, uzmanlarımız tarafından etkinlik desteği hizmeti verilen mükemmel etkinlik alanlarımız iki lüks balo salonu ve iki şık Boardroom’dan oluşmaktadır.

Yemek hizmetleri

Ödüllü gastronomi, efsanevi bir konukseverlik ve sanatsal yaratıcılığı bir araya getiren yetenekli mutfak ekibimiz, Mandarin Oriental büyüsünü kendi seçtiğiniz bir mekana taşıyabilir.

Sorgu Gönder

Lütfen toplantınız ile ilgili ayrıntıları bize gönderin. Satış ve Yemek Hizmetleri ekibimizde görevli uzmanlarımız gereksinimlerinizi karşılayacak bir teklif ile size geri döneceklerdir.