BodrumSpa ve Sağlık

Spa ve Sağlık

Bu zorlu dönemde, otelimizde yer alan Spa ve Sağlık tesislerinin tümü açık olmayabilir: bu dönemde, yerel hükümet talimatlarını göz önüne almakta ve en birincil önceliğimiz olan, müşterilerimizin sağlık ve güvenliğini ön planda tutmaktayız.

En güncel bilgileri almak için lütfen otelle rezervasyon anında doğrudan iletişime geçin.

İki kata yayılan, dünya standartlarındaki spa merkezimiz, mükemmel olanaklarımız ve Ege Denizi'ne nazır büyüleyici manzaralar ile güzelleşen muhteşem bir ortam sunar

2.700 metrekarelik alanda yer alan iki katlı The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum; huzur ve sakinliği cennet gibi bir ortamla bir araya getirerek muhteşem kıyı şeridinin benzersiz keyfini ayaklarınıza getiriyor. Ege Denizi manzarasına karşı pek çok büyüleyici su deneyiminin sunulduğu muhteşem Spa merkezi, yalnızca size özel bir güzellik yolculuğunda benzersiz bir deneyim yaşamanız için hazırlandı.

Terapistinizle yapacağınız görüşmenin ardından başlayan bakım seansları, buhar ve su odalarımızın huzurlu ortamlarında sunulur. Konuklarımız Spa’mızdaki olanaklardan yararlanmak ve hayatlarının en kapsamlı iyileştirici deneyimine hazırlanmak için randevu saatinden 45 dakika önce merkezimize davet edilir.

Spa Olanakları

  • Altı bakım odası ve üç güzellik uzmanı odası
  • Ege Denizi manzaralı açık hava spa kabinleri
  • Özel kese odaları bulunan lüks hamamlar
  • Kapsamlı ısı ve su olanakları, saunalar ve buhar odaları
  • Modern ekipmanlarla donatılmış tam donanımlı spor salonu, Kinesis Fitness Duvarı, Pilates Reformer, Stand-up-paddle (SUP) Pilates ve Yoga
  • Kapalı ve açık yüzme havuzları

Konaklamalı sağlıklı yaşam tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.

icon-infoDuyuru 

İstediğiniz saatte randevu alabilmeniz için önceden rezervasyon yaptırmanız önerilir.

Kişiye özgü bakımlar

Bakımlar

Beden, zihin ve ruha mükemmel bir uyum kazandırmak amacıyla her konuk için özenle tasarlanır.

Erkeklere Özel

Modern insanlar için özel olarak tasarlanan yüz ve vücut bakımlarından oluşan menüyü keşfedin.

Spor ve Sağlıklı Yaşam

Kapalı yüzme havuzu, modern bir spor salonu ve antrenman stüdyosundan oluşan ve çeşitli derslerin verildiği geniş spor ve sağlıklı yaşam merkezimizde formunuzu koruyabilirsiniz.