Bodrum

Bakımlar

Mandarin Oriental'ın ödüllü özel bakımlarından türünün tek örneği olan yerel terapiler ve geçmişi yüzlerce yıl öncesine uzanan hamam deneyimlerine, çeşitli terapiler arasından seçim yaparak bedeni, zihni ve ruhu dönüştüren bütünsel bir yolculuğa çıkın.

 • Telefon
  +90 252 311 31 18
 • E-posta
 • Saatler
  11.00 - 21.00
  11.00 - 20.00 - İlkbahar ve Sonbahar Sezonu
 • icon-downloadCreated with Sketch. PDF

Baştan aşağı dinlenin ve canlanın

Göster :

İmza

1 saat 50 dakika

Oriental Qi

 • FİYAT
  255/215 EUR*

Sade, etkili ve özgün bir spa deneyimi. Ellerle yapılan bu rahatlatıcı vücut masajı ritüeli, bitkisel yağlardan faydalanarak vücut meridyenlerinin enerjisine etki eder. 

*İlkbahar ve Sonbahar Sezonu; 1 Nisan - 15 Mayıs, 20 Eylül - 31 Ekim tarihleri arası

1 saat 50 dakika / 2 saat 50 dakika

Time RitualsTM

 • FİYAT
  255 / 355 EUR

Belirli bir süre için rezervasyon yapın ve terapistlerimizin eşsiz yeteneklerini kullanıp, kişisel ihtiyaçlarınıza uygun bakımları oluşturmalarına ve özelleştirmelerine izin vererek mümkün olan en bütünsel deneyimin keyfine varın.

Masaj

1 saat 20 dakika

İyileştirici Ayurvedik

 • FİYAT
  185/155 EUR*

Gerçek huzur hissini keşfetmek için kendinizi eski Hint geleneklerine bırakın. Abhyanga Vücut Masajı, enerji toplamanıza ve yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olacak. Ardından yaptıracağınız eski Hint Tarzı Baş Masajı ise başınızdaki ve boynunuzdaki enerji merkezleri yoluyla bu bölgelerde biriken gerginlikten kurtulmanızı sağlayacak.

*İlkbahar ve Sonbahar; 1 Nisan - 15 Mayıs, 20 Eylül - 31 Ekim tarihleri arası

50 dakika / 1 saat 20 dakika

Uzak Doğu Terapisi

 • Fiyat
  145 EUR / 125 EUR*
 • Fiyat
  185/155 EUR*

Bu masajın temelinde, Doğu ve Batı uygulamalarının birleşimi yatar. Masaj, yenileyici esneme hareketlerine ve basınç noktası terapisine odaklanır. Thai masajının ritmik esneme hareketleriyle bir araya getirilen bu masaj, derin doku tekniklerinin (ön kol ve dirsekleri kullanarak) ideal bir sentezidir.

*İlkbahar ve Sonbahar Sezonu; 1 Nisan - 15 Mayıs, 20 Eylül - 31 Ekim tarihleri arası

50 dakika / 1 saat 20 dakika

Tay

 • FİYAT
  145 / 185 EUR

Thai tarzı rahat giysiler içinde sunulan bu geleneksel masaj, Japon şiltesi üzerinde gerçekleştirilir. Nazik salınım hareketlerini ritmik parmak akupunkturu ve yardımlı esneme ile birleştiren bu masaj, vücudunuza ve zihninize derin bir rahatlama ve yenilenme sağlar.

Essence of Bodrum

1 saat 50 dakika

Akdeniz Yolculuğu

 • FİYAT
  255 Euro

Geleneksel Hamamımızda uygulanan zengin bir bakım. Bakım, ince çekilmiş zeytin çekirdeklerinden oluşan bir vücut peelingi ile başlayarak, vücudunuzu yerel çam çiçeği ve baldan oluşan nemlendirici bir vücut sargısına hazırlar. Vücut sargısı uygulanırken, besleyici, preslenmiş badem yağı ile bir baş veya ayak masajı uygulanır. Akdeniz Yolculuğunuz, gerçekten dinlendirici ve stresten arındırıcı bir bakım için, keskin aromaterapi yağlarının kullanıldığı, geleneksel köpük masajımız ile tamamlanır.

Vücut

1 saat

Doğu Hamamı Ritüeli

 • FİYAT
  175/155 EUR*

Doğuya özgü uygulamalardan ilham alan bu Hamam deneyimi, vücut için canlandırıcı bir kese uygulamasıyla başlar ve ardından zihnin, vücudun ve ruhun yatışıp beslenmesini sağlayan, ritmik dokunuşlar eşliğinde tüm vücuda uygulanan köpük masajıyla devam eder. Ardından vücudu beslemek için doğal bir Hamam maskesi uygulanır ve bu sırada ayak tabanlarınız geleneksel “Ponza” taşı ile ölü derilerden nazikçe arındırılır. Ayaklarınız ve başınızdaki Doğu meridyen çizgilerine size özel bileşenlerle hazırlanan bir yağ ile uygulanan masaj, bütünsel bir uyuma kavuşmanızı sağlar. Deneyim, saçlarınızın imzamızı taşıyan yenileyici Quintessence şampuanıyla yıkanmasıyla son bulur.

*İlkbahar ve Sonbahar; 1 Nisan - 15 Mayıs, 20 Eylül - 31 Ekim tarihleri arası.

1 saat

Serinletici Yaz Bakımı

 • FİYAT
  150/125 EUR*

Güneşe ve suya fazla maruz kalmış cilt için güçlü bir dinlendirici ve yeniden nemlendirici etki. Bu bakım, aktif gül, lavanta ve nane içeriğiyle, vücudun beslenmesini ve ferahlamasını sağlar. Güneş altında ve sıcakta uzun süre kalmış ciltlerini ferahlatmak ve vücutlarına bakım yapmak isteyenler için mükemmel bir uygulama.

*İlkbahar ve Sonbahar; 1 Nisan - 15 Mayıs, 20 Eylül - 31 Ekim tarihleri arası.

1 saat* / 45 dakika** / 30 dakika***

Geleneksel Hamam

Türk geleneklerinde & özel bir yeri olan Hamamlar, eski Osmanlı günlerinden bu yana, vücudun ve ruhun dinlenmesini, zindelik kazanmasını, arınmasını ve vücuda detoks yapılmasını sağlar. Geleneksel hamam bakımlarımız, kişisel ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçim yapabilmeniz için 3 farklı zaman seçeneği sunacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Canlandırıcı Vücut Kesesi, Köpük Masajı ve Nemlendirici Vücut Maskesi - 175 EUR, 155 EUR
 • Canlandırıcı Vücut Kesesi ve Köpük Masajı - EUR 155, EUR 135
 • Canlandırıcı Vücut Kesesi - EUR 135, EUR 115

Yüz Bakımı

1 saat

Güneş Sonrası Besleyici Yüz Bakımı

 • FİYAT
  165/135 EUR*

Özellikle güneşten hasar görmüş, hassas ciltler için olağanüstü bir bakım. Olağanüstü nemlendirici, yenileyici ve koruyucu özelliktedir ve bütünleyici, yatıştırıcı niteliklere sahiptir.

1 saat

Derin Temizleyici Yüz Bakımı

 • Fiyat
  165/135 EUR*

Yağlı ve karma ciltler için arındırıcı bir bakım. Temel lavanta, ylang ylang ve çay ağacı yağları (doğal antibakteriyel özellikleri ile bilinir) cilde derinlemesine etki ederek sebum üretiminin dengelenmesine yardımcı olur. Bu yenileyici ve dengeleyici bakım, cildi üstünlükle temizler ve gençleştirir.

*İlkbahar ve Sonbahar; 1 Nisan - 15 Mayıs, 20 Eylül - 31 Ekim tarihleri arası

1 saat

Yenileyici Oksijen Yüz Bakımı

 • Fiyat
  165/135 EUR*

Tüm cilt tiplerine etki eden, tazeleyici ve canlandırıcı epiderm bakımı. Cilde doğal dengesini geri kazandırarak yüz, boyun ve göğüs bölgelerinizin yumuşamasını ve parlamasını sağlar.

Erkekler

50 dakika

Erkeklere Özel Cilt Bakımı

 • FİYAT
  165/135 EUR*

Yorgun ve stresli ciltleri anında canlandıran bu yüz bakımı, tüm erkek cilt tipleri için özel olarak geliştirilmiştir. Cildi besleyen ve cildin gerginliğini gideren bu bakımda, cildi arındırmak ve canlandırmak için doğal bitki özleri ile çiçek esansları kullanılır.

*İlkbahar ve Sonbahar; 1 Nisan - 15 Mayıs, 20 Eylül - 31 Ekim tarihleri arası

50 dakika

De-Stres Masajı

 • FİYAT
  145/125 EUR*

Sırt, boyun ve omuz kaslarındaki kronik, genel gerginliğine odaklanan canlandırıcı üst vücut masajıyla enerjinizi artırın.

*İlkbahar ve Sonbahar; 1 Nisan - 15 Mayıs, 20 Eylül - 31 Ekim tarihleri arası