Açın

Sık Sorulan Sorular

Fans of M.O. nedir?

Fans of M.O., Mandarin Oriental’ın eşsiz misafir takdir programıdır. Fans of M.O.’ya katıldığınızda, tüm Mandarin Oriental restoranlarında özel yiyecek ve içecek avantajları dahil olmak üzere ücretsiz WiFi ve üyelere özel tekliflerden faydalanacaksınız. Buna ek olarak, mandarinoriental.com üzerinden konaklama rezervasyonu yaptığınızda, size erken giriş veya geç çıkış, yiyecek ve içecek veya spa kredisi, günlük kahvaltı veya oda yükseltme gibi iki adet ek avantaj sunulacaktır.

Ek hakları, mandarinoriental.com sitesinde rezervasyon yaparak kazanabilir miyim?

Üye olarak, web sitemizde geçerli bir fiyat üzerinden rezervasyon yaptığınızda, saat 12:00’de erken giriş, saat 16:00’da geç çıkış, tek kişilik ücretsiz kahvaltı, ücretsiz oda yükseltme, yeme içme veya spa kredisi, kutlama amaçlı ikram, ücretsiz ütü hizmeti veya oynatma hızında WiFi bağlantısı gibi çeşitli ek haklardan ikisini seçebilirsiniz. Hakların ayrıntıları otele göre değişiklik gösterebilir ve bunlar, çevrimiçi rezervasyon anında listelenecektir.

Katılımcı bir tesis veya restoranı ziyaret ederken Fans of M.O. üyesi olarak tanınmamı nasıl sağlayabilirim?

Otel rezervasyonunuzu yaparken hesabınızda oturum açmışsanız üyelik bilgileriniz elimizde olacaktır. Otel konaklamanız için rezervasyon yaparken oturum açmadıysanız otelle bağlantıya geçmeniz ve çevrimiçi profilinizde bulabileceğiniz Üye Kimliği ile rezervasyonunuzu güncellemelerini rica etmeniz yeterlidir.

Bir Fans of M.O. üyelik kartı alacak mıyım?

Fiziki bir kart verilmese de, her üye, benzersiz bir üyelik kimliğine sahip olacaktır.

Fans of M.O.’ya nasıl katılabilirim?

Katılmak için, mandarinoriental.com/fans-of-mo adresine giderek ŞİMDİ KATILIN’a tıklamanız yeterlidir. Bizimle her konaklamanızda veya yemek yediğinizde, ücretsiz WiFi, üyelere özel teklifler ve özel bir avantajın keyfini çıkarmak için adınızı, e-posta adresinizi girin ve bir parola oluşturun. Hesabınız, üyelik onay e-postanızı aldıktan sonra aktif hale gelecektir.

Fans of M.O.’ya katılmayan oteller var mı?

Şu anda tüm Mandarin Oriental markalı oteller ve idaremizdeki restoranlar Fans of M.O. katılımcısıdır.

Fans of M.O.’ya katılarak ne türde haklardan faydalanabilirim?

Fans of M.O.’ya katılarak, tüm Mandarin Oriental restoranlarında özel yiyecek ve içecek avantajları dahil olmak üzere ücretsiz WiFi ve üyelere özel tekliflerden faydalanabilirsiniz. Bir sonraki konaklamanızı web sitemiz aracılığıyla rezerve ederseniz, erken giriş veya geç çıkış, yeme içme veya spa kredisi, günlük kahvaltı, bir oda yükseltme, oynatma hızında WiFi bağlantısı, kutlama amaçlı ikram veya ütü hizmetleri gibi çeşitli ek haklar arasından ikisini seçebilirsiniz.

Daha önce gördüğüm bir hak artık mevcut değilse ne yapmalıyım?

Haklar otel ve tarihe göre değişiklik gösterse de, hesabınızla oturum açtığınız ve mandarinoriental.com adresinden geçerli bir fiyat üzerinden rezervasyon yaptığınız sürece, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli haklara sahip olacağınızı garanti ederiz.

Haklar hakkında daha fazla bilgiyi nereden edinebilirim?

Hakların ayrıntıları rezervasyon sırasında mandarinoriental.com adresinde listelenecektir. Temel bilgiler için lütfen mandarinoriental.com.tr/fans-of-mo/benefits-enrolment adresini ziyaret edin.

Birden fazla oda rezervasyonu yaparsam tüm odalar için hak kazanabilir miyim?

Üyeler konaklama başına iki odaya dek hak seçimi yapabilirler.

Gezinme Hızında WiFi ve Oynatma Hızında WiFi arasındaki fark nedir?

Gezinme Hızında WiFi, e-postalara bakmak, webde gezinmek ve sosyal medya için idealdir. Oynatma Hızında WiFi ise yüksek hızlarda içerik indirmenize, oyunlar oynamanıza veya oynatmanıza izin verir.

Oynatma hızında WiFi’ye nasıl yükseltme yapabilirim?

Oynatma Hızında WiFi’ye yükseltme yapmak için, (otel içindeyken) mandarinoriental.com/wifi/upgrade adresini ziyaret ederek ‘Şimdi Yükseltin’i seçmeniz yeterlidir. Lütfen yükseltme ile alakalı olarak bir ücret uygulandığını unutmayın.

Profilime nasıl erişirim?

Profilinize erişmek için, mandarinoriental.com.tr/fans-of-mo adresine gidin.

Fans of M.O. üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Fans of M.O.’ya katılmak istemediğiniz için üzgünüz. Üyeliğinizi iptal etmek için bize lütfen FansOfMO@mohg.com adresinden e-posta gönderin.

Fans of M.O.’ya katılmadan önce bir rezervasyon yaptım, gelecek konaklamam için hak kazanmam mümkün mü?

Evet. Lütfen otelle veya restoranla iletişime geçerek üyelik kimliğinizi verin. Eğer mandarinoriental.com adresinden geçerli bir fiyat için rezervasyon yaptıysanız, çalışma arkadaşlarımız size ek haklar bölümüyle ilgili olarak yardım etmekten memnuniyet duyacaktır.

Eğer mandarinoriental.com adresinden rezervasyon yaparken seçtiğim hakları değiştirmek istersem ne yapmalıyım?

Haklarınızı rezervasyondan sonra değiştirmek isterseniz, müsaitlik durumunu onaylamak için lütfen otelle bağlantıya geçin.

Web sitesine giremiyorum. Ne yapmalıyım?

Erişimi tekrar sağlamak için lütfen mandarinoriental.com.tr/fans-of-mo adresine gidin ve ‘parolamı unuttum’a tıklayın.

Parolamı hatırlamıyorum. Parolayı nasıl geri alabilirim?

Hesabınızı geri almak için lütfen mandarinoriental.com.tr/fans-of-mo adresine gidin ve ‘parolamı unuttum’a tıklayın.

Why do you need my email address and phone number?

We link your email address and phone number to your Fans of M.O. account for login and verification purposes. We may also use them to send programme notifications and updates regarding Fans of M.O.

Doğum tarihimi vermem neden isteniyor?

Doğum gününüzü kutlamak üzere size küçük bir hediye vermek istediğimiz için doğum tarihinizi bilmek istiyoruz.

Sorular, sorunlar veya diğer geri bildirimler konusunda kiminle iletişime geçmeliyim?

Herhangi bir sorunuz, sorununuz veya geri bildiriminiz varsa, bize FansOfMO@mohg.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

Geçerli fiyat nedir?

Geçerli bir fiyat, bir Fans of M.O. üyesinin mandarinoriental.com adresinden veya otelin kendisi üzerinden doğrudan rezervasyon yaptığında faydalanabileceği, tamamen esnek ve herkese açık bir fiyattır. Anlaşmalı fiyatlar veya başka türden indirimlere tabi fiyatlar, grup fiyatları, seyahat acentelerden veya tur operatörleri aracılığıyla rezerve edilen fiyatlar ve herhangi bir çevrimiçi üçüncü taraf web sitesi veya uygulamasında mevcut olan fiyatlar, Fans of M.O. doğrudan rezervasyon ek haklarına tabi değildir.

Konaklamalarım için puan veya kredi kazanabilir miyim?

Fans of M.O., katıldığınız andan itibaren programın avantajlarından faydalanmanızı sağlayan, puan veya kredi birleştirme yapılmayan, benzersiz bir programdır. Fans of M.O. üyesi olarak size daha hızlı rezervasyon kolaylığı, ücretsiz WiFi ve tüm Mandarin Oriental restoranlarında özel yiyecek ve içecek avantajları dahil olmak üzere, üyelere özel teklifler sunuyoruz. Web sitemizde geçerli bir fiyat üzerinden rezervasyon yaptığınız her sefer, erken giriş, geç çıkış, günlük kahvaltı, yeme içme veya spa kredisi, oda yükseltme, oynatma hızında WiFi bağlantısı, kutlama amaçlı ikram veya ütü hizmetleri gibi iki adet ek hak seçmek üzere sizi davet ederiz.

Kapatın

Hükümler ve Koşullar

Curabitur aliquam enim sem, eu efficitur lacus hendrerit ut. Aenean nec dignissim diam. Cras interdum tellus eget nibh hendrerit auctor. Aenean suscipit justo ut lacinia congue. Donec in feugiat ipsum, id aliquet urna. In molestie justo at nunc lobortis, et tempus quam consectetur. Aliquam euismod dictum tortor.

Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Phasellus non consectetur metus, vitae facilisis urna. Morbi risus turpis, porta sit amet ultricies eu, ultrices sit amet ante. Quisque quis nunc vel ex porttitor rutrum