Yeme İçme

Rezervasyon
Aşağı Kaydırın

Yenilikçi Yeme İçme

Mutfak alanında mükemmellik uzun süredir Mandarin Oriental deneyiminin bir parçası. Lüks yeme içme deneyimlerinden rahat bistrolara dek çeşitli mutfaklardan örneklerin yer aldığı bir yemek destinasyonları yelpazesi sunmaktayız. Tesislerimizden 11’nin aldığı 16 adet Michelin yıldızı, restoranlarımızın dünyanın en iyileri arasında olduğu kanaatinde yalnız olmadığımızı gösteriyor.

Mandarin Oriental, Milano Seta’da İtalyan tarzı lüks yeme içmeDinner by Heston BlumenthalMandarin Oriental Hyde Park, Londra’daki The Rosebery Lounge’da kokteyl keyfiMandarin Oriental, Paris’teki Sur Mesure par Thierry Marx’da lüks yeme içmeMandarin Grill + Bar, Mandarin Oriental, Hong Kong

Restoranlar konusunda tutkuluyuz ve şeflerimiz ve şarap uzmanlarımız da bunun birer kanıtı. Bizimle çalışan yeteneklerin arasında Heston Blumenthal (Mandarin Oriental Hyde Park, London’daki iki Michelin yıldızlı 'Dinner') da bulunmakta. Aynı zamanda, ünlü şefler Daniel Boulud (Londra ve Boston’daki Bar Boulud), Richard Ekkebus (The Landmark Mandarin Oriental, Hong Kong’daki iki Michelin yıldızlı Amber) ve Thierry Marx’ı (Mandarin Oriental, Paris) da ekibimizin üyeleri olarak takdim etmekten gurur duyarız. 

Barcelona’da Carme Ruscalleda, iki Michelin yıldızlı Moments’ın yönetiminde yer almakta; Miami, La Mar’da ise Gaston Acurio, ABD’deki en heyecan verici Peru mutfağı örneklerini sunmakta. Antonio Guida, Mandarin Oriental, Milan’daki Seta’nın bir Michelin yıldızı kazanmasına yardımcı oldu.

Çok Yakında

The Aviary NYC

Burada kokteyller ve servise dört yıldızlı bir restoranda olduğu kadar önem verilmekte, yenilikçilik ve geleneksellik aynı saygıyı görmekte.