Novikov Istanbul

İstanbulNovikov Istanbul

Novikov Istanbul

Doğu ve Batı mutfaklarının dikkat çeken yenilikçi birleşimi

Novikov Istanbul suşi
Masa rezerve edin

Lobi katında yer alan ve Boğaz’ın masmavi sularına bakan Novikov Istanbul, İtalyan, Asya ve Akdeniz mutfaklarının kozmopolit şehir İstanbul’u mükemmel bir biçimde tamamlayan füzyonunu ortaya koyuyor.

Açık ve kapalı alanlarında eşsiz bir gastronomi deneyimi sunan Novikov Istanbul, şehrin kalbindeki resort atmosferinde, misafirlerine ayrıcalıklı bir yeme içme deneyimi sunmaktadır. Rafine detaylar barındıran mekanın tasarımı, modern ve sofistike tarzıyla misafirlerini zarif bir buluşmaya davet ediyor. Çağdaş dizaynıyla büyülü bir atmosfer yaratırken, dekoratif detaylarla lüks duygusunu kusursuzca pekiştiriyor.

Yenilikçi Asya ve İtalyan mutfaklarını, kendine özgü “market” konsepti, çağdaş tasarımı ve üst düzey hizmeti ile bir araya getiren Novikov Istanbul; modern atmosferinde misafirlerine, İtalyan ve Akdeniz spesiyallerinin yanı sıra leziz suşi tabakları ve Pan-Asya lezzetlerinin de yer aldığı, özenle hazırlanmış menüsünü sunuyor. Modern ve sofistike tarzıyla dikkat çeken Novikov Istanbul, stili ve çok yönlü oturma düzeni sayesinde restoranda; çiftler için romantik bir akşam yemeği, aile ve arkadaşlar arasında samimi bir kutlama veya özel şirket davetleri için eşsiz bir atmosfer vadediyor.