spa süiti

İstanbul

Bakımlar

İhtiyaçlarınıza özel hazırlanmış kişisel programlarımızla kusursuz bir spa deneyimi ile rahatlayacak, canlanacak ve harika görüneceksiniz.

Bütünsel bir dinlenme ve canlanma yaşayın

Göster:

Masaj

1 saat / 1 saat 30 dakika

Uzak Doğu Terapisi

Uzak Doğu ve Batı yaklaşımlarını harmanlayan bu benzersiz masaj, esnetme hareketleri ve akupunktur noktalarına odaklanır. Kol ve dirsekle uygulanan derin doku teknikleri, Thai masajının ritmik esnetmeleriyle bir araya getirilir. Aktif kas ve eklem hareketleri ise derin kas gerginliklerinin gevşemesine yardımcı olur.

1 saat 20 dakika

Sıcak Taş Terapisi

Hem enerjinizi yükseltmek hem de denge ve dinginlik hissi yaratmak için tasarlanan bu rahatlatıcı masaj, ısıtılmış değerli taşların yardımıyla kaslarınızda yer etmiş gerginliği giderir.

50 dakika

Işıldayan Anne Adayı

Bu lüks bakım, geleneksel aromaterapi masaj tekniklerinden faydalanarak sırt ve omuzlardaki gerginliği alır, cildi besler ve eşsiz bir dinlenme sunar. Hamilelere özel ürünlerin kullanıldığı bu bakım; cildi yatıştırıp nemlendirmek üzere tasarlanmış olup, hamileliğin öne çıkardığı doğal güzelliğinizi mükemmel bir biçimde destekler.

1 saat / 1 saat 30 dakika

Oriental Essence Masajı

Mandarin Oriental imzalı Spa terapilerinin bir parçası olan bu masaj, Stresten en çok etkilenen sırt, boyun ve omuz bölgelerine odaklanır.

1 saat 20 dakika

Thai Masajı

Thai stili rahat kıyafetler içinde, bir yer minderi üzerinde gerçekleştirilen bu geleneksel masaj; yumuşak beşik hareketlerini ritmik parmak akupunkturu ve destekli esnetme hareketleri ile birleştirerek, hem vücudunuzu hem de zihninizi derinlemesine rahatlatır ve tazeler. Ayrıca esnekliği artırma, eklem ve kas gerginliğini giderme, enerji sistemini dengeleme gibi iyileştirici özellikleri sayesinde mükemmel sonuçlar yaratır.

Bize Özel Bakımlar

1 saat / 1 saat 30 dakika

İçsel Güç

Özel olarak hazırlanmış dengeleyici aromatik yağlar ile günlük yaşamın stresinden, fiziksel gerginliklerden kurtulmak ve kaygıları azaltmak için dinlendirici ve rahatlatıcı bir masajdır.

1 saat 20 dakika

Oriental Qi

Sade, etkili ve özgün bir spa deneyimi. Ellerle yapılan bu rahatlatıcı vücut masajı ritüeli, bitkisel yağlardan faydalanarak vücut meridyenlerinin enerjisine etki eder.

1 saat 50 dakika / 2 saat 50 dakika

Time Rituals™

Belirli bir süre için rezervasyon yapın ve terapistlerimizin eşsiz yeteneklerini kullanıp, kişisel ihtiyaçlarınıza uygun bakımları oluşturmalarına ve özelleştirmelerine izin vererek mümkün olan en bütünsel deneyimin keyfine varın.

Scrubs & Wraps

20 dakika

Oriental Vücut Peelingi

Canlandırıcı lüks vücut peelingi; tropik zencefil, günlük ve mandalina özleri içeren, Mandarin Oriental’a özgü vücut yağı ile mineral yönünden zengin deniz tuzunun karışımından oluşmaktadır. Cildinizi pürüzsüz ve ışıltılı hale getirip tazelenmiş hissetmenizi sağlarken, dört bir yanınızı egzotik kokularla sarmalar.

Üstün Cilt Bakımı

CO - Facteurs Biologique Recherche + 20 dakika

70 dakikalık kişiselleştirilmiş bakımınız

Daha iyi sonuçlar için yüz şeklinize uyum sağlayacak yoğun bir bakım sunan Biologique Féérie, Collagène Caviar, Göz Maskesi, Pigmentasyon Maskesi, Decollete Maske Bakımlarından biri ile zenginleştirebilir.

50 dakika

Lotion MC 110

Canlılığını kaybetmiş ve/veya rengini yitirmiş, ince çizgiler ve kırışıklar taşıyan ciltler için dolgunluğu geri kazandıran, doğal yapıyı iyileştiren ve hücre yenilenmesini destekleyen bir bakım. İlk seansın ardından gözle görülür şekilde cildi canlandırır, kırışıklıkları ve ince çizgileri giderir. Yüz, boyun ve dekolte bölgenizi sıkılaştırır.

1 saat 10 dakika

Soin Restructurant Et Lissant

Zamanın izlerini taşıyan hassas ciltleri dengeleyen ve tedavi eden bu yaşlanma karşıtı bakım, cilde nemini ve dengesini geri kazandırarak daha canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

1 saat 10 dakika

Soin Taches Pigmentaires / Pigmentasyon Bakımı

Anında aydınlatma etkisi göstererek mevcut pigmentasyon sorunlarının ve renk düzensizliklerinin görünümünü azaltan ve bunları önleyen bir bakım. Bakım sonrasında cildiniz daha parlak ve duru bir görünüm alır.

50 dakika

The Booster Vip O2 Oksijen Yüz Bakımı

Cilt dokusuna oksijeni geri kazandıran, epidermiste kiri ortadan kaldırarak detoks etkisi yaratan, cildi canlandıran ve cilde parlaklığını geri kazandıran mikro masajlı cilt bakımı. Size kendinizi iyi hissettirecek ve rahatlamanızı sağlayacak bu dakikalardan sonra sağlıklı bir ışıltıya kavuşacaksınız.

1 saat 10 dakika

The Lift C.V.S.

Anında aydınlatma etkisi göstererek mevcut pigmentasyon sorunlarının ve renk düzensizliklerinin görünümünü azaltan ve bunları önleyen bir bakım. Bakım sonrasında cildiniz daha parlak ve duru bir görünüm alır.

Erkeklere Özel

1 saat 50 dakika

Spa Yolculuğu

Geleneksel Türk Hamamı ritüeli kese bakımı ile cildinizi ölü derilerden derinlemesine arındırdıktan sonra, isteğinize bağlı olarak sunulacak canlandırıcı tüm vücut masajı ile kaslarınızdaki gerginlik ve stresi yok ederek bütünsel bir dinlenme sunar. Vücut masajının ardından uygulanacak yüz bakımıyla cildinizi tazeler. Kese 30 dakika, vücut masajı 50 dakika, yüz bakımı 30 dakika sürmektedir.

50 dakika / 1 saat 20 dakika

Erkekler için Canlandırıcı Yüz Bakımı

Yorgun ve stresli ciltleri anında canlandıran bu yüz bakımı, erkeklerin cildinin ihtiyaçlarına ve tüm cilt tipleri için özel olarak geliştirilmiştir. Cildi besleyen ve cildin gerginliğini gideren bu bakımda, cildi arındırmak ve canlandırmak için doğal bitki özleri ile çiçek esansları kullanılır.

Holistik Cilt Bakımı

50 dakika / 1 saat 20 dakika

Kişiye Özel

Cilt tipinizin analiz edilmesiyle başlayan bakımda terapistlerimiz, Aromatherapy Associates markasının cildinizin gereksinimlerine en uygun yüz bakımı ürünlerini seçerek size eşsiz bir cilt bakımı deneyimi sunar. Bu yüz bakımı hamilelik esnasında da uygulanabilir.

Vücut Bakımları

1 saat 30 dakika

Selülit Gideren İnceltici Yosun Bakımı

Bu lüks bakımda, selülitlere odaklanarak arındıran ve enerji veren masajın ardından sargı uygulaması yer alır. Sargılarının termal etkisi, mineralleri yenileyen ve vücudu arındıran aktif deniz bileşenleriyle bedeninize zindelik vererek vücudunuzu tazeler.

2 saat

Boğaz’ın İncisi

Unutulmaz bir Spa deneyimi için geleneksel Spa ritüellerinin bir araya getirildiği bu bakım,

misafirlere eşsiz bir sağlıklı yaşam deneyimi sunar. Geleneksel ritüelleri ve modern teknikleri bir araya getiren Boğaz’ın İncisi bakımında geleneksel Oriental Hamam ile başlayan eşsiz Spa yolculuğu, boyun ve omuzlara odaklanan tam vücut akupunktur masajıyla bütünlenip, ayak masajı ile tamamlanır. Bakım sonrası ferahlatıcı bir bitki çayı ve geleneksel Türk lokumu servisi ile deneyiminiz taçlanır.

Sultan Süit Deneyimi

20 dakika / 40 dakika

Gharieni MLX i³Dome – Yüz

MLX i³Dome, özellikle kan dolaşımını artırıp hücre yenilenmesini destekleyerek cildi canlandırma etkisi sağlar. Aynı zamanda ışık terapisi ise kırışıklıkların görünümünü azaltır, cilt sağlığını destekler ve sıkılığını artırır. Bu terapi, derin bir rahatlama hissi sağlamanın yanı sıra vücutta endorfin salınımını da tetikler.

3 saat

Sultan Süiti Deneyimi

Hayat sevdiklerinizle paylaşınca güzeldir.

Çiftlere özel bu 3 saatlik bakım, sevdiklerinizle eşsiz bir deneyim yaşamanız için tasarlanmıştır. Bakımda Tian Quan terapisi, aromatik Jakuzi, Aromaterapi masajı ve kişiye özel yüz bakımı sunulmaktadır. Bu rahatlatıcı ve romantik deneyim, ferahlatıcı bir bardak bitki çayı ve taze meyve tabağı ile taçlanarak son bulur.

Seyahat Edenlere Özel

50 dakika

Uzak Doğu Ayak Terapisi

Güzel kokulu bir ayak banyosu ile başlayarak ardından ayak ve baldır bölgelerini pürüzsüzleştiren derin bir peeling ve masaj, Uzak Doğu felsefesinde vücudun işlevlerinin ve sistemlerinin aynası kabul edilen ayakları dinlendirmeyi hedefler. Ayak ve bileklerdeki enerji noktalarına uygulanan rahatlatıcı masajla tamamlanan terapiden sonra doğal enerjinizin arttığını ve gerginliğinizin hafiflediğini hissedeceksiniz.

Türk Hamam Deneyimleri

45 dakika

Oriental Hamam

Geleneksel Oriental Hamam deneyimi, kas dokusunun en derin noktalarına odaklanarak düğümleri açan ve vücuttaki gerginliği alan köpük masajı ile başlar. Bakım, tüm vücuda uygulanan geleneksel ve canlandırıcı bir kese seansı ile sona erer.

1 saat

Sultan Hamamı

Geleneksel hamam deneyimini derin ve rahatlatıcı bir masaj ile birleştiren, vücudun tamamına uygulanan iyileştirici bir saatlik Sultan Hamamı seansı, köpük masajı ile başlayarak cildi yenileyen nemlendirici bir tüm vücut maskesi ile devam eder. Sonrasında, vücudun meridyen noktalarına odaklanılan bir baş ve ayak masajı ile zihninizi, vücudunuzu ve ruhunuzu dengeleyerek tamamlanır.

30 dakika

Geleneksel Hamam

Geleneksel Hamam deneyimi, göbek taşı üzerinde dinlenirken vücudunuzun tamamının geleneksel kese uygulaması ile temizlendiği, buhar ve su odaklı iyileştirici bir yolculuk ve bütünsel bir deneyim sunar. Bu hamam ritüeli bir masaj veya cilt bakımı ile birleştirilebilir.