Toplantılar ve Etkinlikler

Rezervasyon
Aşağı Kaydırın

Rakipsiz bir ün

Mandarin Oriental’da her bir etkinliği özel kılmaya çalışırız.  Bir köşeye çekilerek zihninize odaklanabileceğiniz  küçük alanlar ve uluslararası konferanslar için dev mekanlar sunuyoruz. 40 yıldan fazla bir süredir Devlet Başkanları ve şirket liderleri için toplantı düzenlemiş ve yönetmiş bir kurum olarak, işlerinizin tamamında uzmanlığımıza güveniyoruz. 

İşinizi yapabileceğinizSıra dışı alanlar

Mandarin Oriental, Las Vegas

Oriental Balo Salonu

The Strip’e tepeden bakan üç kata yayılmış ve yerden tavana pencerelere, otomatik karartma perdelerine ve özel bir dış avluya sahip olan Oriental Balo Salonu, nefes kesici bir mekan. Üç bölüme ayrılabilir olmasıyla her tür etkinlik için uygun olup, yemek için yaklaşık 480 misafirlik alana sahip.

Mandarin Oriental, Macau

Ocean Balo Salonu

Yerden tavana pencereler ile geniş bir manzarayı ayaklar altına seren ve denize tepeden bakan Ocean Balo Salonu, yumuşak, modern çizgiler kullanılarak tasarlanmış ve tamamen en modern teknoloji ile donatılmıştır.

Mandarin Oriental, Washington DC

Sanat Galerisi

Özel bir asansör, bağımsız lavabolar, pencerelerden oluşan bir duvar, Jefferson Anıtı’na bakan geniş, yassı taşlı bir avluya sahip mekan, Ron Blunt’ın ESKİMEYEN Kiraz Çiçeği Koleksiyonu’nu sunar.

Mandarin Oriental, Taipei

Büyük Balo Salonu

Gösterişli, 960 metrekarelik Büyük Balo Salonu, 7,3 metre yüksekliğindeki tavanı ile muhteşem bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, özel bir araba yolu girişi, özel bir sigara odası, bir VIP odası, geniş bir fuaye ve resepsiyon alanı da bulunur.

Weddings by MO

Weddings and Honeymoons by Mandarin Oriental, düğünlerini bir Mandarin Oriental tesisinde yapan çiftleri, dünyanın her yanından belirli otellerimizde ücretsiz bir balayı gecesi ve diğer çeşitli avantajlardan yararlanmaya davet ediyor.