Sağlık

Rezervasyon
Aşağı Kaydırın

Bütünsel Spalar ve Sağlık

Zihin, vücut ve ruh bakımını bir arada sunmak, Mandarin Oriental’ın spa felsefesinin temelinde yer alır. Spalarımız, spa deneyimine bütünsel bir biçimde yaklaşarak, yalnızca vücuda bakım yapmanın çok daha ötesine geçer. Yılların bilgi birikimini, iyileştirici ve lüks bir ortamda yetenek ve sezgi ile birleştiren spalarımız dünyanın en iyileri arasındadır.

Lüks spa havuzu Mandarin Oriental, LondresLüks spa kameriyede bakım Mandarin Oriental, BodrumYoga hocası, Mandarin Oriental, SanyaLüks spa, Mandarin Oriental, MacauLüks spalar, Mandarin Oriental

Sağlık konusuna kişiye özgü bir şekilde eğiliriz ve bu nedenle misafirlerimizin belirli bakımlar yerine belirli süreler için rezervasyon yapmalarını tavsiye ederiz. Ayrıca, size Mandarin Oriental spa maceranızda rehberlik edecek bir spa konsiyerji hizmeti de sunmaktayız.

Spalarımızın her birinde, Aromatherapy Associates tarafından özel olarak geliştirilmiş olan bize özel ürün serimizin yanı sıra, Geleneksel Çin Tıbbı uzmanları ile iş birliği içinde üretilmiş özel bakımlar da sunulmaktadır. Her spada beslenme tavsiyeleri, yoga, meditasyon ve güzellik bakımlarının yanı sıra, su ve ısı ile bakım alanlarının da dahil olduğu çeşitli hizmetler verilmektedir.

Kendinizi dinleme ve keşif için birer liman niteliğindeki spalarımız, Doğudan gelen mirasımızın yerel kültürlerden ilham almasıyla oluşturulmuştur. Sıra dışı teklifimiz sayesinde, 2016 yılında 12 otele sunulan Forbes ’‘Beş Yıldızlı Spa’ ödülü ile dünyada bu alanda bu kadar çok ödül kazanan ilk otel grubu olduk.

Keyif Alma, Rahatlama ve Kendini Dinleme için

size zaman sunan bir yer.

880A7AA3-D4C7-4F11-B841-5BA3946C4135

2016 yılında yeni bir girişim kapsamında Mandarin Oriental, Bangkok’ta Grubun ilk Spa Studio konseptini sizlere sunduk. Spa Studio konsepti, zamanın kısıtlı olduğu durumlarda bile misafirlere hızlı fakat son derece etkili güzellik bakımlarından yararlanma fırsatı sunar. Grubumuz, uygun Mandarin Oriental destinasyonlarında da Spa Stüdyoları açmayı planlıyor; bunlardan ilki 2018’de restorasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından Mandarin Oriental Hyde Park, Londra’da hizmete girecek.

Mandarin Oriental’ın kendine özgü spa terapileri ve evde bakım ürünleri serisi, Grubun dünya çapındaki lüks otel spalarında 2009 yılında kullanıma sunuldu. Özel bakımlarımız, misafirlerin basit, etkili ve işe yarayan spa deneyimlerini eve de taşıyabilme konusunda yoğunlaşan isteklerinin bir yansıması niteliğinde. Her bir aromaterapi ürünü, Doğu’nun beş element felsefesine göre üretildi: ahşap, ateş, toprak, metal ve su. Doğu ve batıdan en saf bitki ve çiçek yağlarını bir araya getiren karışımlar, her bir elementin benzersiz dengeleyici özelliklerini yansıtır. Ürünlerin hepsi doğal etken maddeler içerir ve parabensizdir; Mandarin Oriental’ın talimatlarına göre usta bir karışım uzmanı tarafından hazırlanmıştır.

Mandarin Oriental, geçtiğimiz yıl içinde dünya çapındaki spalarında bir Dijital Sağlık girişimi başlattı. Bu program, misafirlere teknoloji ile olan ilişkilerini düzeltme ve sürekli bağlantıda kalmaları gereken dijital yaşam tarzının yol açabileceği stresi önleme konusunda yeni yöntemler bulmaları için oluşturuldu. Misafirler bir Mandarin Oriental spasında bir bakım rezervasyonu yaptıklarında, aynı zamanda onların teknolojiden uzakta rahatlayabilmeleri için hazırlanmış çeşitli sağlık tavsiyeleri ve faaliyetlerine de erişim sahibi olurlar. Mandarin Oriental, teknoloji kullanımı konusunda kişisel sınırlar koyma, zihni susturabilme ve sağlıklı, dijital olarak dengeli bir hayat tarzı yaratma konusunda çeşitli ipuçları ve ilkeler oluşturmak için ünlü Mayo Clinic ile birlikte çalıştı.
 

Destination MO

Sessiz bir ortamda daha iyi olan beş şaşırtıcı deneyim

Günümüzde, sessizlik bir lüks sayılıyor. Mandarin Oriental Spa’larının Sessiz Gece girişiminin bir parçası olarak size, sessiz halleri daha tatmin edici olan deneyimleri tanıtmak istiyoruz

Destination MO

Mutluluk seviyenizi artırmanın altı yolu

Deneyimler bizi nesnelerden daha çok mutlu eder - dünyanın en ünlü mutluluk uzmanı Meik Wiking’den bazı ipuçları

Destination MO

Tasarım konusunda mükemmel bir üne sahip en iyi altı spa

Yağmur ormanı sesleri ve dekorasyonda bir su öğesi kullanmak yeterli değildir. En iyi spalar, uluslararası alanda ünlü tasarımcılar tarafından ve sizi sarmalayan ortamlar ve yaratıcı dokunuşlarlarla yaratılır. İşte biraz ihtişam katılmış bazı Mandarin Oriental spalarından örnekler

Hediye Kartı

Arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi, Mandarin Oriental’ın zarif bir paket halinde sunulan efsanevi hizmeti, Michelin yıldızlı mutfağı ve dünyanın en fazla talep gören yerlerindeki ödüllü spalarından oluşan bir hediye ile sevindirin.